Дерев’яна вагонка-тепло, затишок та комфорт

В облаштуванні будинку, лазні, або дачі, дерев’яна вагонка – один з кращих варіантів. Це обрізана дерев’яна дошка товщиною 20-22 мм. Вагонку використовують для обшивання стін та стелі. Таке декоративне оздоблення можна застосовувати як для інтер’єру, так і для фасаду. Багатьох цікавить, чому саме вагонка. А відповідь полягає в тому, що ми вирішуємо декілька найважливіших факторів:
1. Утеплюємо оселю, що дозволяє значно заощадити на опаленні та обігріві приміщення. Із завданням опалення чудово вправляються піролізні котли на дровах, в яких можна палити практично сирими дровами і навіть відходами деревини. Виробники запевняють, що газогенераторний котел економніший в декілька разів за будь-яку газову модель. Якісно утеплена будівля в поєднанні з хорошою системою опалення, це стовідсоткове тепло на всю зиму.
2. Обшивка фасаду дозволяє істотно покращити зовнішній вигляд. І рідний дім справді буде радувати око.
Дерево в інтер’єрі – це завжди особливий затишок і присутність природи поруч з людиною. Тому вагонка робить інтер’єр по-особливому теплим і доброзичливим. До того ж, вагонка дерев’яна служитиме тривалий термін, так як вона спеціально оброблена для захисту від деревоточивих комах.
Чи можна власними руками зробити таку роботу, як обшивка вагонкою заміського будинку або лазні? Процедура не дуже складна і доступна кожному, але тонкощі все ж є. Почнемо з того, що вагонка може бути виготовлена з дерева або пластику. І той, і інший вид добре підійдуть для внутрішньої обробки або обшивки фасаду, але краще віддати перевагу дерев’яній вагонці – вона екологічніша, довговічніша і «тепліша».

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + five =