Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні товару площею від 20 м2

Про нас

Компанія Homwest реалізовує якісний ламінат, водостійкий ламінат, декоративний канат та інші будівельні і оздоблювальні матеріали для ремонту.

Основна продукція – ламінована підлога, виготовляється відповідно до створених нами технічних завдань та вимог. Ми враховуємо кожну деталь на основі власного досвіду, відгуків партнерів та покупців. Тому всі партії ламінату відповідають стандартам сучасних технологічних досягнень. Крім якості ми звертаємо увагу також на дизайн та відтінки, які відіграють особливу роль у створенні атмосфери комфорту та затишку.

В асортименті продукції ви можете знайти як звичайний ламінат з глянцевим чи матовим покриттям, так і текстурований ламінат з рельєфною поверхнею (3D). До ламінату ми допоможемо вам підібрати під колір і стиль плінтуси та металеві пороги для ламінату (стикові планки).

100% водостійкий вініловий ламінат для кухні та ванної послужить довго та надійно. Окрім того ламінатна підлога є теплішою, легше і швидше вкладається, ніж плитка.

Надаємо гарантію та документи підтвердження якості продукції. Консультуємо по застосуванню і монтажу всього асортименту. Доставляємо оперативно по всій Україні через будь яких поштових операторів.

Ваша корзина

Немає товарів в корзині.

Повернутися в Магазин
X