Перетворіть свою спальню за допомогою дизайну підлоги

Згідно статистики ріелторських агенцій 2016р, покупці житла, які вперше з’явилися у домі, розглядали спальню як головний пріоритет для внутрішніх ремонтів. З наближенням теплішої погоди, наступає ідеальний час для того, щоб вносити зміни до вашої спальні. Дизайнерська підлога є серцем того, що ми робимо, так що тут є кілька способів персоналізації вашої приватної території за допомогою наших компонентів дизайну ламінованої підлоги.

Якщо у вас спальня менша, спробуйте додати візуальний інтерес та вишуканість за допомогою наших ламінованих дощок в стилі паркету, які можна покласти різними візерунками. Візерунки та кольори координуються один з одним і мають декілька різних форматів.

Якщо ваша спальня – це відкрита зона, яка веде в іншу зону, як ванна або гардероб, то, можливо, доведеться стелити підлогу під кутом. Ви також можете вибрати два взаємодоповнюючі відтінки ламінату  для поєднання переходу між просторами. Ця опція дозволяє вам бути такими ж сміливими або настільки консервативними, як ви хочете, залежно від кольорів.

Також, рекомендуємо використовувати вінтажну дерев’яну підлогу, щоб зробити унікальним ваш декор.

 

Якщо ваша спальня має більш розкішний або сучасний стиль, вигляд каменю або плитки може бути саме вашим вибором. Наші колекції ламінату доступні в дванадцяти різноманітних стилях  з 3D тисненням, дизайнерськими смугами, з якісним відтворенням дерева та паркету,  в стилі що дає вам приголомшливий індивідуальний вигляд!

Ви також можете змішувати дві плитки в світлішому і темнішому кольорі, такі як наша колекція Modena.

Це лише кілька ідей, щоб почати ремонт підлоги вашої спальні! Експериментуйте з власними ідеями на нашому житловому просторі. Ви вже змінили підлогу у спальні? Поділіться своєю історією з нами в коментарях

Схожі статті

5 причин, чому ламінат найкращий вибір для дитячої кімнати

Який матеріал для підлоги найкраще підходить для сімей де є малі діти, де ще й утримують домашніх тварин, для сімей,...
Детальніше

Створення суцільного вигляду з дубовим покриттям

Вибираючи варіанти домашнього декору, одним з найпоширеніших питань, які ми задаємо собі, полягає в тому, чи речі "йдуть" в тон....
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + fifteen =