Яка підлога підійде до вітальні?

Підлога для вітальні може переносити дуже високий об’єм зносу, тому, якщо ви думаєте про заміну підлоги у вашій вітальні, є багато факторів, які слід враховувати. У вас є домашні тварини чи діти? Чи часто ви розважаєтеся? Ваші меблі важкі? Ці питання допоможуть вам вирішити, який вид підлоги найкраще підходить для вашого будинку.

Насамперед
Є місця, де лежить килим – вітальня, як правило, не одне з них. Це дуже правильно, якщо у вас є домашні тварини, і / або вітальня отримує великий обсяг відвідувачів. Ковролін – це пил, гніздо для комах. Якщо ви щодня, або два рази на тиждень принаймні, чистите його, використовуючи гарячу воду щомісяця, то ви можете витягнути цей матеріал, і ваш килим може бути гарним способом повітряного фільтра. Це дуже багато роботи, і якщо ви цього не зробите, килим просто тримає і регулярно випускає весь цей матеріал у кімнату. Якщо вітальня має високу прохідність, килим швидко забрудниться. В принципі, питання, хто хоче витрачати багато часу та шампуню на килим?

Ламінат
Покриття з ламінованих листяних порід пропонує найкращі варіанти, від естетичності до міцності, практично неперевершеної. Він може витримувати високі підбори (це насправді так), домашніх тварин, меблі,  майже всі плями, подряпини та падіння.

Ламінована підлога проста в обслуговуванні, використовуючи лише ганчірку і вінник. Доступні різні та легкі варіанти установки, майже всі вони роблять ламінат гарним вибором.

Якщо цих причин недостатньо, ламінована підлога, як правило, більш економічна, ніж тверді листяні породи. За невелику ціну ви можете отримати бажані переваги твердих порід деревини, заощаджуючи сімейний б’юджет.

Листяні породи
Золотий стандарт. Звичайний і простий. Якщо у Вас не часто бувають шалені вечірки, то кращою підлогою буде тверда листяна деревина. Така деревина має довгий термін експлуатації – це може тривати все життя. Життя людини, а не риби чи кішки, ми тут не хитруємо. Хоча тверді листяні породи не є стійкими до подряпин, як ламінат, подряпини тут легше виправити. Ви, напевно, знаєте, що у випадку з ламінованою підлогою, всю дошку слід замінити. З іншого боку, тверду листяну деревину вистачає лише пошліфувати у випадку вм’ятини чи тріщини. Тверда листяна деревина може бути шліфована та перероблена багато разів і термін служби триватиме більше 100 років. Ламінат, міцний і безпечний, як правило, гарантується лише до 25-30 років.

Твердий паркет з порід дерева також дійсно виграє на звукопоглинанні. Оскільки ламіновані підлоги без додаткових матеріалів не поглинають шум, на відміну від підлоги із твердих порід дерева. Якщо поглинання звуку є надзвичайно важливим для вашої родини, майте це на увазі.

Вініл
Як і ламіновані підлоги, вініл має високу цінність та довговічність. Вінілові підлоги встановлюються у чотири способи: скріплюючі дошки, вільні накладки, перекриваючі клеючі системи та склеювання. Перші три дуже зручні. Ми пропонуємо навіть водонепроникний вініловий ламінат Everest, що робить його універсальною підлогою: безпечною, легкою в укладці та довговічною.

Ідеальної підлоги немає
З величезним вибором сучасних підлогових покриттів, ваша ідеальна підлога чекає на те, щоб знайти її, керуючись логікою ціни-якості, вимогами приміщення та особистими вподобаннями. Не соромтеся зв’язатися з нами і дозволити нашим фахівцям допомогти визначити, який варіант найкраще підходить для ваших потреб.

Схожі статті

5 причин, чому ламінат найкращий вибір для дитячої кімнати

Який матеріал для підлоги найкраще підходить для сімей де є малі діти, де ще й утримують домашніх тварин, для сімей,...
Детальніше

Про наш ламінат

Ламінована підлога винайдена пів століття тому і до сих пір постійно вдосконалюється передовою технікою та виробництвом. Для того, щоб запропонувати ламінат, який...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two − 1 =