Як виробляється ламінат?

Ламінат – це багатошаровий композитний продукт, який спочатку розроблявся як менш дорога альтернатива листяних порід. Ось розбивка шарів, які складають дошку ламінованої підлоги:

Нижній шар. Він розроблений для забезпечення більшої стабільності та запобігання підвищенню вологості. Як правило, виготовляється з пластмаси з меламіну, шар опори іноді покривається прикріпленою прокладкою.

Основна плита. Це найглибший шар, справжнє “тіло” ламінату та деревне виробництво. Складається з смоли, зв’язуючих речовин і частинок деревини, цей шар дає ламінату всю свою стійкість. Плита ядра зазвичай називається HDF (High Density Fiberboard); вона виготовлена з залишкових виробів деревини від комбінатів та виробників, таких як тирса та дрова. HDF вважається екологічним продуктом!

Декоративний шар. Це видима частина ламінату, фотографічне зображення, яке імітує будь-який вид деревини або інший дизайн, який дотримується певного стилю. Цей шар дуже тонкий.

Захисний шар. Цей самий верхній шар також називається шар зносу, являє собою прозоре покриття, яке захищає декоративний шар і додає міцності. Шар може бути з високим блиском, матовим або щось посередині.

Завдяки застосуванню тепла і тиску, основний шар і каркас зливаються разом, доповнюються фотографним декоративним шаром і верхнім захисним шаром. Потім ламінат ріжуть на дошки.

Чи є ламінат безпечним?

Так. Ламінат безпечний для довгострокового використання у вашому домі. Меламінна смола в дошці з ламінованої основи містить формальдегід; однак присутня кількість суворо регулюється. Матеріали для підлоги випробовують на безпеку, як їжу, косметику, ліки, робочі місця тощо.

Які типи ламінату доступні?

Ламінат зазвичай розділяється зовнішнім виглядом, а не технічними відмінностями. Як вказують їх назви, ламінат з дизайном деревини виглядає як дерево, тоді як інший ламінований стиль плитки розроблений так, щоб виглядати як плитка. Іншим способом диференціювання ламінату є прокладка. Деякі ламіновані підлоги мають попередньо прикріплену підкладку, інші не мають, а підкладку потрібно придбати окремо. Ламінат доступний у різних стилях та обробці; існує широке розмаїття, від стильних сучасних видів до класичних моделей та модних сільських природніх поглядів. Спеціальний ламінований матеріал виходить з унікальними кольорами, широкими дошками, дизайном та інше! Ознайомтеся з останніми новинками тут.

Різні ламінати також призначені для різних цілей. Подібно до того, як деревина вимірюється за шкалою Янка, ламіновані підлоги вимірюються за допомогою системи оцінки класу ізоляції та стійкості до стирання. Рейтинг AC становить від 1 до 5, причому 1 клас придатний для помірного руху, а 5-й – великої потужності, який підійде для служби в комерційному прохідному приміщенні.

Який ламінат підходить саме для мене?

Ламінат, мабуть, є найбільш універсальним варіантом підлоги на ринку сьогодні, з точки зору як стилю, так і корисності. Його легко встановити, доступний у неперевершеному діапазоні кольорів та обробки, а також дуже міцний. Спеціальний ламінований матеріал знаходиться на передньому краї всіх сучасних стилів підлоги! Однак, важливо зазначити, що ламінат з плитою HDF не є водостійким. Прозорий верхній шар і шар підкладки є водонепроникними, але шар плити може набухати під впливом вологості. Якщо ви купуєте підлогу, яка не йде в зоні, яка має схильність до зволоження, ламінат може бути ідеальним варіантом, хоча багато людей встановлюють його без проблем на кухні та у ванних кімнатах. Для кухні та ванної краще обирати ламінат на основі плити з вінілу. Він зовсім не боїться води.

Ламінат вважається найкращим вибором для власників домашніх тварин, які цікавляться листяними деревами, але бояться подряпин та пошкоджень. Оскільки його легко чистити, ламінат також корисний для сімей з дітьми. Якщо ви шукаєте стиль, зручність та міцність, ламінована підлога  може бути ідеальним вибором для вас!

Схожі статті

Чому ми вибрали ламінат для нашого будинку

Стаття переведена з блогу designertrapped.com В цій статті дизайнер Tasha ділиться своїми висновками та враженнями після вибору ламінату в якості підлоги...
Детальніше

5 причин, чому Вініловий Ламінат ідеально підходить для кухні

Кухня часто є серцем будинку, і тому підлога повинна переносити щоденний знос, зберігаючи при цьому красивий вигляд. Нижче ви можете...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × one =