Як вибрати ламінат, який відповідає вашому домашньому інтер’єру

Ламінат – це порівняно недорогий та міцний тип підлоги. Він може імітувати практично будь-який інший тип підлогових покриттів за стилем, візерунком та зовнішністю – листяних порід, плитки та інших. Тут ви можете дізнатись, як вибрати ламіновану підлогу, що відповідає вашому домашньому інтер’єру. Ви повинні не тільки намагатися підібрати візерунок і колір оформлення вашої кімнати. Ви повинні розглянути навколишнє середовище і температуру приміщення, де буде встановлено вашу ламіновану підлогу. Погляньте на головне, на що слід звернути увагу при виборі правильного ламінованого покриття для вашого будинку.

Ламінована підлога встановлюється без клею і має дуже низький рівень обслуговування. Це дуже просто для очищення та підтримки. Під час монтажу чотири-п’ять шарів ламінату інтегровані і злиті під тиском і створюють дошки. Найбільш значними шарами в ламінаті є ядро ​​з фібрового картону, що має високу товщину та зношуваний шар, який покритий дуже твердим оксидом алюмінію. Останній захищає підлогу від плям і подряпин. Ламінат може нагадувати реальні дерева, камінь або керамічну плитку. Це робить ламіновані підлоги дуже надійними.

Ламіноване покриття

Спочатку слід враховувати клімат кімнати, де ви плануєте встановити ламінат. Ви повинні звернути увагу на вологість і температуру, яка зберігається в приміщенні. Встановлення звичайної ламінованої підлоги не підходить для ванної кімнати. Хоча ламінат довговічний, він не досить стійкий до води та вологи, що утворюється у кожній ванній кімнаті.

Далі ви повинні вибрати, який тип підлоги будете покривати ламінатом. Цей матеріал дуже універсальний і може використовуватися для всіх типів підлог, за винятком реального дерева на бетоні. Якщо ви плануєте покрити стару поверхню, ретельно підібрати ламінат для підлоги. Якщо ви покриваєте листяну деревину, над нею повинен бути прикріплений ламінат завтовшки щонайменше 7 мм. Причиною цього є той факт, що дерево буде контрактувати і збільшуватися із зміною температури в приміщенні. Отже, основним правилом є встановлення товстого ламінату для забезпечення того, щоб ваша підлога не пошкодила його.

Дуже важливо підібрати тип ламінату, який ви обираєте для зони руху, в якому ви використовуєте його. Місця, як коридори поруч із порогами, потребують більш стійкого ламінату, тому що вони мають високі показники руху. Використовуйте вініловий водостійкий ламінат в кімнатах, таких як кухня та ванна кімната, де багато контактів з водою. Коли ви вибираєте текстуру та колір вашої ламінованої підлоги, зверніть увагу на оформлення інтер’єру та декор в приміщенні. Їх слід підібрати.

Ламінат виглядає як справжня деревина, але це набагато дешевше. Дерев’яні зерна обох типів підлоги дуже схожі, разом з текстурою підлога ламінована виглядає дуже реалістично. Це створює дуже теплу атмосферу з меншою потребою в спеціальному обслуговуванні або прибиранні. Стики ламінованих дощок майже невидимі. Цей матеріал може мати гарантію до тридцяти років.

Коли ви виберете тип вашого ламінату, спробуйте досягти подібності та збалансованості дизайну та декорування приміщення. Більш світле кольорове покриття зробить кімнату візуально більшою, а більш темні кольорові тони застосовуються в теплій та інтимній атмосфері. Якщо ваша кімната добре освітлена великою кількістю природного світла, ви можете встановити більш темну ламінатну підлогу для створення балансу. Якщо меблі в кімнаті, в якій ви плануєте встановити ламінат, важкі за зовнішнім виглядом, використовуйте більш світлі відтінки ламінату.

Вибираючи ламінат, який ви плануєте встановити, слід враховувати багато чинників. Колір, візерунок і стиль ламінату повинні відповідати дизайну та декору приміщення. Ламінат легко піддається очищенню та технічному обслуговуванню і є ідеальним вибором для більшості будинків.

Схожі статті

Ціна укладки ламінату

Одне з головних міркувань, яким зайняті домовласники при виборі свого наступного типу підлоги – це вартість. Окрім вартості матеріалів, ви...
Детальніше

Оновлення вашого дому ламінатом

Вибір нової підлоги може бути складним. Є так багато різних типів підлогових покриттів, від килимів до листяних порід, від плитки...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven − 1 =