Як обрати теплу підлогу при різних покриттях

При виборі теплої підлоги треба врахувати багато факторіводин з яких – підлогове покриття. Ось деякі комбінації з різними типами підлоги.

Тепла підлога і ламінат.
Ламінат чутливий не тільки до вологи, а й до перепадів температури. Тому нагрівати ламінат потрібно плавно, для уникнення таких різких перепадів. Ідеальне поєднанняце ламінат і нагрівальна плівка. Величезний плюс в такому поєднанні – вода на ламінаті швидко висихає, відповідно ламінат ніколи не розбухне.

Тепла підлога і плитка.
Якщо підлога з керамограніту або керамічної плитки, тоді ідеальним рішенням буде стрижнева інфрачервона підлога або нагрівальний мат. Обов’язкове використання відбиваючого екрану, він збільшить ефективність обігріву. Можливе також використання інфрачервоної плівки, але це набагато складніше в монтажі в стяжку, і якщо десь помилитися з гідроізоляцією, це загрожує виходом з ладу не тільки плівки.

Тепла підлога і лінолеум.
Якщо Ви обрали лінолеум і не використали кабельні нагрівальні системи, виберіть нагрівальну плівку. Вона швидка в монтажі, довговічна і економна, а при переїзді завжди можна забрати із собою. Її потужність не повинна перевищувати 150 Вт / м2. Якщо вона буде вищою, тоді:

1. Може виділятися фенол (шкідливий для здоров’я газ).

2. Структура лінолеуму від нагрівання слабшає і збільшується можливість розривів.

3. Лінолеум може здутись.

4. Верхнє покриття буде змінювати колір.

Особлива порада – електричну підлогу не можна монтувати під меблі. Вони перегріватимуться й псуватимуться.

Тепла підлога і ковролін.
На відміну від попередніх підлогових покриттів, ковролін за рахунок ворсу сам по собі вже є теплим покриттям. Тому тут варто подумати, чи доцільно взагалі ставити теплу підлогу

Комбінація ковроліну з плівковим обігрівом має свої переваги:

При нагріванні покриття не деформується.

Простота монтажних робіт.

Процес вигоряння ковроліну зведений до мінімуму.

Зверніть увагу! Для збільшення ККД роботи інфрачервоної підлоги, під низ укладається спеціальний утеплювач. Він зупиняє витік теплової енергії.

Схожі статті

Що може зробити світлий ламінат для вашої кімнати

Ламінат може бути привабливим доповненням до дизайну сучасних будинків, розроблених з унікальними інтер'єрами. Оскільки існує широкий асортимент кольорів та візерунків...
Детальніше

Яка підлога підійде до вітальні?

Підлога для вітальні може переносити дуже високий об'єм зносу, тому, якщо ви думаєте про заміну підлоги у вашій вітальні, є...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *