Як купити ламінат і не прорахуватись в кількості

Коли вже обрано клас та колір ламінату, тоді виникає питання – скільки купити матеріалу, щоб вистачило, але й зайвого не залишалось. Бо коли не вистачить, не завжди є можливість докупити той самий колір (часто відтінки можуть відрізнятись навіть в наступній партії того ж ламінату). Іноді доводиться довго чекати на наступу поставку. Проте, якщо взяти надто великий запасце можуть бути “гроші на вітер”. Зовсім не погано, коли після укладання залишиться 2-3 планки, в житті буває всяке.

Практика показує, що купувати ламінат потрібно з запасом, тому що в процесі монтажу можливі втрати:

1.Перший або останній ряд в кожній кімнаті прийдеться підрізати. Ширина кімнати не співпадає чітко із шириною планки.

2.Можливі прорахунки через відсутність діагоналі в приміщенні або відхилення від прямокутної форми і геометричних розмірів.

3.Також втрати можуть бути через роботу некваліфікованих майстрів або неякісний продукт, але цей пункт дуже суб’єктивний.
На практиці наймінімальніший запас близько 3%, але це в ідеалі і для цього потрібен повний замір кімнати з розрахунком кількості ламелей і їх розмірів. Стандартний запас ламінату при прямому укладанні в прямокутних приміщеннях5 відсотків. Ну а найбільший запас буде при діагональному укладанні в приміщеннях складної формидо 15 відсотків. В даному випадку важлива геометрична точність і краса, ніж витрати на додатковий матеріал.

Стандартний спосіб розрахувати ламінат:
-Виміряти довжину і ширину кімнат.
-Вирахувати площу, помноживши довжину на ширину.
-Додаємо до отриманого числа 5% або множимо на 1,05.
-Дізнаємося кількість квадратних метрів в пачці ламінату, який плануємо купити.
-Ділимо площу з запасом 5% на площу однієї упаковки.
-Заокруглюємо в більшу сторону.
-Отримуємо кількість потрібних упаковок.
-Не слід забувати, що в різних виробників і різних колекцій різна площа ламінату в пачці. Це залежить від геометричних розмірів і товщини ламелі.
Для більш складних розрахунків краще звернутись за допомогою до майстра чи консультанта магазину. Для цього випадку підійде план приміщення з вимірами ширини і довжини.

Схожі статті

Водостійкий ламінат для кухні та ванної

[fusion_builder_container hundred_percent="no" equal_height_columns="no" menu_anchor="" hide_on_mobile="small-visibility,medium-visibility,large-visibility" class="" id="" background_color="" background_image="" background_position="center center" background_repeat="no-repeat" fade="no" background_parallax="none" parallax_speed="0.3" video_mp4="" video_webm="" video_ogv="" video_url="" video_aspect_ratio="16:9"...
Детальніше

Створення суцільного вигляду з дубовим покриттям

Вибираючи варіанти домашнього декору, одним з найпоширеніших питань, які ми задаємо собі, полягає в тому, чи речі "йдуть" в тон....
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 15 =