Як купити ламінат і не прорахуватись в кількості

Коли вже обрано клас та колір ламінату, тоді виникає питання – скільки купити матеріалу, щоб вистачило, але й зайвого не залишалось. Бо коли не вистачить, не завжди є можливість докупити той самий колір (часто відтінки можуть відрізнятись навіть в наступній партії того ж ламінату). Іноді доводиться довго чекати на наступу поставку. Проте, якщо взяти надто великий запасце можуть бути “гроші на вітер”. Зовсім не погано, коли після укладання залишиться 2-3 планки, в житті буває всяке.

Практика показує, що купувати ламінат потрібно з запасом, тому що в процесі монтажу можливі втрати:

1.Перший або останній ряд в кожній кімнаті прийдеться підрізати. Ширина кімнати не співпадає чітко із шириною планки.

2.Можливі прорахунки через відсутність діагоналі в приміщенні або відхилення від прямокутної форми і геометричних розмірів.

3.Також втрати можуть бути через роботу некваліфікованих майстрів або неякісний продукт, але цей пункт дуже суб’єктивний.
На практиці наймінімальніший запас близько 3%, але це в ідеалі і для цього потрібен повний замір кімнати з розрахунком кількості ламелей і їх розмірів. Стандартний запас ламінату при прямому укладанні в прямокутних приміщеннях5 відсотків. Ну а найбільший запас буде при діагональному укладанні в приміщеннях складної формидо 15 відсотків. В даному випадку важлива геометрична точність і краса, ніж витрати на додатковий матеріал.

Стандартний спосіб розрахувати ламінат:
-Виміряти довжину і ширину кімнат.
-Вирахувати площу, помноживши довжину на ширину.
-Додаємо до отриманого числа 5% або множимо на 1,05.
-Дізнаємося кількість квадратних метрів в пачці ламінату, який плануємо купити.
-Ділимо площу з запасом 5% на площу однієї упаковки.
-Заокруглюємо в більшу сторону.
-Отримуємо кількість потрібних упаковок.
-Не слід забувати, що в різних виробників і різних колекцій різна площа ламінату в пачці. Це залежить від геометричних розмірів і товщини ламелі.
Для більш складних розрахунків краще звернутись за допомогою до майстра чи консультанта магазину. Для цього випадку підійде план приміщення з вимірами ширини і довжини.

Схожі статті

Чи варто вам купляти дешевий ламінат?

При купівлі ламінату багато споживачів впевнені, що вони зможуть отримати порівняно дешеву ціну від постачальників підлоги після довгих пошуків і...
Детальніше

Яку підлогу краще обрати

Кожен власник квартири під час ремонту постійно стоїть перед вибором: яка підлога підійде краще? Завдання ускладнюється тим, що зараз підлогове покриття вибирається для кожного приміщення окремо....
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − four =