Скільки прослужить ламінат

Ламінат стає все більш популярним, тому що, поряд з багатьма іншими перевагами, ламіновані підлоги дуже міцні. Вони протистоять подряпинам, вицвітанню, зсиханню і набряку, і є прекрасним варіантом для сімей з домашніми тваринами або дітьми. Одне з найбільших питань, які виникають при виборі того, чи потрібно покласти ламіновану підлогу, як довго витримає ламінована підлога?
Перше, що потрібно пам’ятати, – це той факт, що термін служби вашого ламінованого покриття дійсно залежить від пари речей:
Якість вашого ламінату. Не кожа планка ламінату створена одинаково якісно! Чим краще якість, тим довший термін служби.
Правильно встановіть свій ламінат. Якщо ваші планки встановлені правильно, вони служитимуть набагато довше, ніж підлоги, які були встановлені неправильно або на нерівних поверхнях.

Кількість пішоходів. Ви, напевно, знаєте, що ламінована підлога в кімнаті, яка часто використовується, випробовує ламінат часом набагато швидше, ніж кімната, яка використовується кілька разів на тиждень.
Належне технічне обслуговування. Якщо ви зберігаєте свої кімнати чистими і сухими, ви отримаєте підлогу, яка служитиме довгий час. Пам’ятайте, що ламіновані підлоги не є водонепроникними. Якщо ви залишаєте стоячу воду на поверхні, вона набрякне.
З огляду на всі ці речі, і якщо ви дбаєте про ламінат належним чином, термін служби буде від 15 до 30 років. Не дуже погано, а?
А скільки років вашій підлозі?

Схожі статті

Як вибрати ламінат, який відповідає вашому домашньому інтер’єру

Ламінат – це порівняно недорогий та міцний тип підлоги. Він може імітувати практично будь-який інший тип підлогових покриттів за стилем,...
Детальніше

Ламінат на стіні – переваги, недоліки, як кріпити

Ламінат на стіні – відносно нове дизайнерське рішення, якому сприяє доступність ламінованої підлоги, великий вибір відтінків, форм та декору. Крім...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × four =