Скільки прослужить ламінат

Ламінат стає все більш популярним, тому що, поряд з багатьма іншими перевагами, ламіновані підлоги дуже міцні. Вони протистоять подряпинам, вицвітанню, зсиханню і набряку, і є прекрасним варіантом для сімей з домашніми тваринами або дітьми. Одне з найбільших питань, які виникають при виборі того, чи потрібно покласти ламіновану підлогу, як довго витримає ламінована підлога?
Перше, що потрібно пам’ятати, – це той факт, що термін служби вашого ламінованого покриття дійсно залежить від пари речей:
Якість вашого ламінату. Не кожа планка ламінату створена одинаково якісно! Чим краще якість, тим довший термін служби.
Правильно встановіть свій ламінат. Якщо ваші планки встановлені правильно, вони служитимуть набагато довше, ніж підлоги, які були встановлені неправильно або на нерівних поверхнях.

Кількість пішоходів. Ви, напевно, знаєте, що ламінована підлога в кімнаті, яка часто використовується, випробовує ламінат часом набагато швидше, ніж кімната, яка використовується кілька разів на тиждень.
Належне технічне обслуговування. Якщо ви зберігаєте свої кімнати чистими і сухими, ви отримаєте підлогу, яка служитиме довгий час. Пам’ятайте, що ламіновані підлоги не є водонепроникними. Якщо ви залишаєте стоячу воду на поверхні, вона набрякне.
З огляду на всі ці речі, і якщо ви дбаєте про ламінат належним чином, термін служби буде від 15 до 30 років. Не дуже погано, а?
А скільки років вашій підлозі?

Схожі статті

Які бувають види ламінату та їх відмінності

Ламінат - підлогове покриття на основі ламінованих дерево-волокнистих плит (ДВП) високої щільності. Саме ламінування - це покриття захисною плівкою. В ламінованій підлозі дана плівка - це верхній захисний шар матеріалу. Вирізняють чотири...
Детальніше

Кольорова серія ламінату: шоколадно-коричневий

Серед суміші основних кольорів, колір коричневий – це нейтральний тон, який насправді не сидить на колірному колесі. Коли ми починаємо...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 5 =