Скільки прослужить ламінат

Ламінат стає все більш популярним, тому що, поряд з багатьма іншими перевагами, ламіновані підлоги дуже міцні. Вони протистоять подряпинам, вицвітанню, зсиханню і набряку, і є прекрасним варіантом для сімей з домашніми тваринами або дітьми. Одне з найбільших питань, які виникають при виборі того, чи потрібно покласти ламіновану підлогу, як довго витримає ламінована підлога?
Перше, що потрібно пам’ятати, – це той факт, що термін служби вашого ламінованого покриття дійсно залежить від пари речей:
Якість вашого ламінату. Не кожа планка ламінату створена одинаково якісно! Чим краще якість, тим довший термін служби.
Правильно встановіть свій ламінат. Якщо ваші планки встановлені правильно, вони служитимуть набагато довше, ніж підлоги, які були встановлені неправильно або на нерівних поверхнях.

Кількість пішоходів. Ви, напевно, знаєте, що ламінована підлога в кімнаті, яка часто використовується, випробовує ламінат часом набагато швидше, ніж кімната, яка використовується кілька разів на тиждень.
Належне технічне обслуговування. Якщо ви зберігаєте свої кімнати чистими і сухими, ви отримаєте підлогу, яка служитиме довгий час. Пам’ятайте, що ламіновані підлоги не є водонепроникними. Якщо ви залишаєте стоячу воду на поверхні, вона набрякне.
З огляду на всі ці речі, і якщо ви дбаєте про ламінат належним чином, термін служби буде від 15 до 30 років. Не дуже погано, а?
А скільки років вашій підлозі?

Схожі статті

Яким чином вологість може вплинути на дерев’яну та ламіновану підлогу

Коли у вашому домі холодно, ви зігріваєтесь опаленням. Якщо жарко назовні, ви можете включити кондиціонер. Але ви коли-небудь думали про...
Детальніше

Чи впливає товщина ламінату на його якість?

Ламінат поставляється в декількох товщинах, включаючи 7 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм і навіть 15 мм; але що...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *