Ціна укладки ламінату

Одне з головних міркувань, яким зайняті домовласники при виборі свого наступного типу підлоги – це вартість. Окрім вартості матеріалів, ви повинні врахувати те, скільки коштуватиме робота майстра, щоб встановити для вас ламіновану підлогу. Тобто, якщо ви не хочете самостійно встановлювати ламінат.

1. Вартість ламінату і матеріалів

Вартість вашого ламінату неминуче включає в себе вартість підкладки та інших складових. Незалежно від того, чи є у вас професіонал, щоб встановити для вас ламіноване підлогове покриття, чи ні, вам потрібно буде придбати матеріали. Вартість матеріалів варіюється в залежності від того, який тип підлоги ви хочете. Ви можете знайти високоякісну, добре виглядаючу ламіновану підлогу. Це може заощадити вам ще більше грошей на вашому новому проекті інтер’єру. Як тільки ви визначете, який тип підлогового покриття ви хочете встановити, вам також доведеться вирішити, який тип підкладки вам потрібно разом з нею. Виробники мають надати чіткі рекомендації, щоб допомогти вам вести пошук. Ми рекомендуємо використовувати листову підкладку, тому що вона більш вологостійка і м’яка. З огляду на це, ви можете заощадити додаткові гроші, вибравши іншу підкладку, наприклад рулонну. Вона дешевша і підійде для звичайного типу приміщення.

2. Врахуйте ціну інструментів для укладки ламінату

При самостійному встановленні ламінованої підлоги вам знадобляться спеціальні інструменти. Багато власників житла вже мають ці інструменти у своєму гаражі. Якщо це не так, вам може знадобитися інвестувати в них. Найбільш поширеними інструментами для домовласників, необхідних при встановленні ламінованого покриття, є мітла, щоб чистити підлогу, стрічка, щоб тримати шматки на місці під час встановлення, зручний ніж нарізати підкладку, пилка для планок, спеціальний молоток, рулетка.  Перш ніж почати укладку ламінат, рекомендовано дати планкам акліматизуватись протягом 48 годин . Вам також можуть знадобитися додаткові інструменти для встановлення якогось конкретного типу підлоги.

3. Вартість часу

Незважаючи на те, що ви заощаджуєте гроші, не наймаючи підрядника для встановлення ламінату, вам все одно слід враховувати вартість свого часу. Багато людей здатні завершити свій проект впродовж дня. Якщо ви надто зайняті, можливо, ви захочете запланувати кілька додаткових днів, щоб встановити свою підлогу. У будь-якому випадку виділіть час на оцінку вартості монтажу.

Коли мова заходить про ламіновану підлогу, вартість встановлення стає меншою проблемою, тому що багато власників житла самі можуть це зробити. Під час установки ламінату самостійно, може здатися, що це складне завдання, але ви будете здивовані тим, наскільки це легко.

4. Наймання професіонала для укладки ламінованої підлоги

Якщо самостійна установка не здається потрібною для вас, наймання професійного підрядника з встановлення підлоги може стати чудовим рішенням для пришвидшення процесу і економії нервів. Залежно від вашого розташування та масштабу проекту, підрядник стягує десь від $ 1,50 до $ 5 + / кв. м. Не забудьте попередньо вказати, чи потрібна вам допомога з видаленням вашої старої підлоги, ремонту підлоги та плінтусу, оскільки ці послуги можуть коштувати додаткових витрат.

Схожі статті

Підлога на кухні. Ідеї 2018

Тримайте вашу кухню в тренді, починаючи з підлоги. Використовуйте цю статтю найгарячіших тенденцій в 2018 році та знайдіть витривалу, стильну...
Детальніше

Ламінат — ціна залежить від якості плити і замків

Ламінат відрізняється не тільки декорами. Його ціна залежить від: товщини плити, зносостійкості верхнього декорованого шару, якості замків для з'єднання планок...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − 2 =