Про наш ламінат

Ламінована підлога винайдена пів століття тому і до сих пір постійно вдосконалюється передовою технікою та виробництвом. Для того, щоб запропонувати ламінат, який є більш красивим і міцним, ніж інші “ламінатні імітатори”, компанія Homwest предсавляє на ринку ексклюзивний ламінат з декількох запатентованих матеріалів, з’єднаних між собою в екстремальних температурах і тиску без використання токсичних хімічних речовин. Ці шари включають в себе:

1. Верхній прозорий, зносостійкий шар із захистом від подряпин та стирання.

2. Різноманітність текстур, що якісно імітують натуральне дерево.

3. Відмінна еластичність, що запобігає вигинам та тріщинам.

4. Реальні візуальні 3D ефекти.

5. Висока щільність волокнистої плити, що забезпечує стабільність виготовленого ламінату.

6. Різноманітність кольорів з вражаючою глибиною і стилем.

Ламінована підлога має високу роздільну здатність відтінків та реалістичні текстури поверхні з вражаючою імітацією натурального дерева, насичена глибиною і кольором. Процес преміум друку створює багаті кольори, які не зникають з часом, так що ви можете насолоджуватися прекрасним стилем будинку на довгі роки.
Такому ламінату можна довіряти.

Вся підлога піддається суворим тестам, які забезпечують найвищі стандарти і чистоту повітря в приміщеннях. Це робить ламіновану підлогу безпечною для вас і ваших близьких.

Всі джерела поставки для складових компонентів деревини були також протестовані  і підтвердили відповідність стандартам.

Схожі статті

Ламінат 2018. Нові тенденції та ідеї дизайну

Не робіть застарілий вибір, коли ви оновлюєте свою підлогу — використовуйте ці тенденції для ламінату в 2018 році, щоб вибрати...
Детальніше

Як виробляється ламінат?

Ламінат – це багатошаровий композитний продукт, який спочатку розроблявся як менш дорога альтернатива листяних порід. Ось розбивка шарів, які складають...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *