Переваги ламінованої підлоги

Переваги ламінованої підлоги роблять її одним з найкращих, найбільш доступних типів підлогового покриття. В порівнянні з ковроліном, вони менше забруднюються і легше чистяться, тому ламіновані підлоги стають все більш популярними. Якщо вам цікаво, чи вам підходить підлога з ламінату, перегляньте всі причини, які слід розглянути, щоб поставити його у вашому домі!

Чим ламінована підлога краща?

Ви можете знайти ламінат, який відповідає вигляду та фактурі багатьох дерев’яних, керамічних та кам’яних підлог. Використовуючи ламінат замість цих інших типів підлоги, ви зможете заощадити багато грошей! Ламінат є набагато більш доступним варіантом.
Якщо у вас є діти або домашні тварини, то ламінована підлога – це саме те, що вам потрібно. Ламінат – це один з найбільш міцних типів підлогових покриттів. Через прозорий зносостійкий шар, ламіновані підлоги стійкі до подряпин та вм’ятин. Переміщення меблів, скидання важких предметів, кігті домашніх тварин та повсякденний знос не вплинуть на вашу ламіновану підлогу. На додаток до таких пружних підлог, ламінат не вицвітає під впливом ультрафіолетових променів, як, наприклад, підлога з деревини.
Для тих, хто хоче заощадити ще більше грошей, самостійно встановивши підлогу, ламінат – це ваш найкращий варіант. Кожна планка натиском фіксується на місці, не потребуючи приклеювання або прибиття. Оскільки підлога істотно амортизує, ви можете встановити її майже на будь-яку існуючу поверхню.
Очищення ламінованих підлог дуже просте. Все, що вам потрібно зробити, це використовувати мікрофіброві ганчірки для чищення підлоги. Ніякого мила чи полірування не потрібно. Зовнішній шар, який захищає ламінат від подряпин та вм’ятин, також допомагає захистити його від плям, що зберігає вашу поверхню гарною довше.
Є так багато переваг ламінованого підлогового покриття, що є сенс серйозно розглянути його для вашого наступного ремонту. Homwest – це місце, де можна точно визначити, який ламінат вам потрібен!
У вас є ламінат? Які переваги чи недоліки ви відчували?

Схожі статті

Яка підлога підійде до вітальні?

Підлога для вітальні може переносити дуже високий об'єм зносу, тому, якщо ви думаєте про заміну підлоги у вашій вітальні, є...
Детальніше

Вологостійка та водонепроникна ламінована підлога

Не забувайте про ламіновану підлогу, розглядаючи, який тип підлоги можна встановити у вашому домі. Ламінат має значні переваги, що включає...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + 1 =