Оновлення вашого дому ламінатом

Вибір нової підлоги може бути складним. Є так багато різних типів підлогових покриттів, від килимів до листяних порід, від плитки до ламінату. Виявляється, вибір підлоги, найчастіше найважчий крок.

Ми працюємо з ламінатом, тому висвітлимо в статті переваги саме цього типу підлоги.

Переваги ламінату

Ламінат має класичну естетику з листяних порід, що привертає увагу, з більшою довговічністю та чистотою, ніж килим. Ламінат ідеально підходить для сімей з дітьми та домашніми тваринами. Мало того, що ламінат виглядає так само добре, як паркет із твердих порід дерева, це набагато дешевше і може дійсно допомогти сім’ї зберегти бюджет.

Ламінат – це ідеальний гібрид декору та продуктивності. Він поставляється в різних стилях, текстурах і кольорах і надзвичайно міцний; ідеально підходить для будь-якого віку дітей або домашніх тварин. Ламінат буває як вологостійким, так і повністю водонепроникним і легко чиститься від всіх видів забруднень. Він також захищений від зносу і може доповнювати будь-який декор.

Вибір стилю та кольору

Переходимо до наступного етапу процесу прийняття рішень по підлозі: вибір стилю та кольору. Перевагою ламінату є широкий вибір видів. У випадку стилю або кольору, ви, швидше за все, збираєтеся знайти щось близьке серцю або ідентичне вашим поглядам. Ламінована підлога може відтворювати листяні породи дерева, плитку, паркет, стару дерев’яну підлогу в різних кольорах та текстурах. Професійні дизайнери радять обирати ламінат після того, коли ви вже замовили двері та інші предмети, які впливають на кольорову гаму оселі. Не забувайте купити підкладку (листову або рулонну)!

Після того, як ви обрали свій новий настил, наступним кроком буде укладка! Щоб отримати докладну інформацію про процес та вартість укладки, перегляньте це повідомлення в блозі. Початок установки можна підсумувати за цими кроками:

  • Розпакуйте ламінат і дайте йому адаптуватись в приміщенні близько 2-х діб.
  • Перемістіть меблі щоб звільнити місце для укладки.
  • Демонтуйте або підготуйте свою стару підлогу.

Це так просто! Всього кілька годин. Все залежить від розміру проекту.

У випадку заміни старого паркету, результати будуть дивовижні! Ви не зможете з впевненістю сказати, яка це підлога – ламінат чи висококласні старовинні листяні породи. Це гарно.

Ламінат – це справді гібрид всіх типів підлог. Він міцний, з нескінченними кольорами і варіантами текстури. Це може зробити будь-який простір чудовим, і він підійде у будь-якій кімнаті вашого будинку. Якщо ви вважаєте, що ламінат є саме вашим типом підлоги, подивіться наш каталог, щоб побачити його особисто.

Схожі статті

Бюджетний ламінат для домашнього ремонту

Облаштування матеріалами будинку, відремонтованого так, щоб відобразити сучасні тенденції, нелегке завдання. Оскільки існує безліч різних варіантів вдосконалення будинку, з точки...
Детальніше

Ламінат на стіні – переваги, недоліки, як кріпити

Ламінат на стіні – відносно нове дизайнерське рішення, якому сприяє доступність ламінованої підлоги, великий вибір відтінків, форм та декору. Крім...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × two =