Ламінат з фарбованою фаскою V Groove

Ламінат з 4-х сторонньою фаскою V Groove – це свого роду дерев’яна ламінована підлога, оброблена за допомогою додаткової спеціальної технології під назвою “скошування”. Взагалі, звичайне виробництво загальної ламінованої підлоги включає в себе:

  • збір матеріалу;
  • гаряче пресування;
  • короткий час акліматизації;
  • розрізання ;
  • довгий час акліматизації;
  • пазування;
  • пакування.

Ламінат з V-фаскою, додатково оснащений канавкою за фіксованим кутом, після чого скошена ділянка буде пофарбована спеціальною фарбою, колір якої такий самий, як декоративний папір. За допомогою цієї процедури HDF плити нижче рівня декору не видно. Ідеальна імітація твердої дерев’яної підлоги дійсно робить ламінат з пофарбованим V-каналом дуже привабливим продуктом і повністю змушує людей думати, що у вас справжня дерев’яна підлога. Але це коштує набагато менше, ніж тверді породи дерева.

Ось фотографія V-канальної ламінованої підлоги з невеликим тисненням поверхні.

Просто зосередивши погляд на краях підлоги, ви можете помітити невеликі скошені секції. Вони виглядають зовсім природньо,  тому що декоративне кольорове фарбування чудово покрило плиту HDF. Встановлений ​​під ламінований шар підлоговий візерунок – це справжня картина, яка створить вам відмінний ефект твердого дерева.

Подібно до того, як і звичайне ламіноване покриття з круглими краями, ламінат з фарбованою V-фаскою можна виготовляти будь-яких розмірів, стандартною товщиною 8 мм, 12 мм. Оскільки під час виготовлення виконується додатковий процес, V-канальний ламінат, безумовно, коштує більше, ніж загальні типи. З тими ж технічними характеристиками, вузли V-канавки вартують на 0,2 дол. / кв.м вище. І воно цього варте, тому що ви не можете знайти дешевшу “дерев’яну підлогу” нігде.

Якщо ви зацікавлені в серії V groove і шукаєте надійного постачальника підлоги, я пропоную вам переглянути наші колекції ламінату. Їх ідеальна техніка живопису ніколи не підведе вас.

Схожі статті

Чим найкраще чистити ламінат?

Якщо ви ще не переконались, що мікрофіброві швабри є найкращим інструментом для чищення ламінованих підлог, прочитайте про переваги, які можуть...
Детальніше

Оновлення вашого дому ламінатом

Вибір нової підлоги може бути складним. Є так багато різних типів підлогових покриттів, від килимів до листяних порід, від плитки...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − 1 =