Комерційний ламінат

Коли мова йде про комерційний ламінат, то багато виробників пропонують дерев’яні HDF плити ламінату. Архітектура таких “дерев’яних” дощок не тільки красиво виглядає, часто це чудовий вибір для комерційних офісів, які шукають недорогі рішення з низьким рівнем технічного обслуговування  у приміщеннях середнього навантаження. Хоча важливо знайти правильний вигляд і відчуття стилю для будь-якого середовища, рейтинг кожного матеріалу ламінату або гарантію продукту завжди слід розглянути перед кожним проектом.

Структура ламінату

Пошук якісного комерційного ламінату може здатися фантастичним, проте хороший ламінат повинен складатися з чотирьох шарів. Більшість промислових ламінованих підлог виготовляються з високоякісного наповнювача, як правило, з перероблених матеріалів. Під ним знаходиться підкладка або балансувальний шар, який буде безпосередньо контактувати з підлогою.

Декоративний друкований шар можна знайти зверху наповнювача. Він створює унікальний зовнішній вигляд, який може нагадувати вигляд дерева або каменю, включаючи випадкові візерунки. Нагрітий ламінований шар накладають над друкарським шаром, через що на друк не потрапляє бруд, тобто захищає серцевину підлоги.

Рейтинги довговічності для ламінованого підлоги

Незалежно від того, чи Ви купуєте житловий, чи комерційний ламінат, важливо знати, який рейтинг матеріалу до використання. Покриття для ламінованої дошки оцінюється за шкалою від AC1 до AC5 на підставі її здатності протистояти зчепленням, плямам, ударам та опікам.

Технічне обслуговування: комерційна ламінована підлога

Регулярна прохідність комерційного приміщення вимагає від підлоги найвищої зносостійкості верхнього шару. Підтримуючи поверхню вільною від сміття, бруду, розливів або абразивних частинок, ви можете продовжити термін служби ламінованої підлоги. Проте корисно знати, що дешеві ламіновані матеріали, виготовлені з більш низьким шаром зносу, не витримують такої ж прохідності  або випробування часу.

Плюси та мінуси ламінованої підлоги:

  • Не жовтіє під впливом ультрафіолетового випромінювання (сонячне світло);
  • Ламінат не може бути перероблений, коли він зношений;
  • Гарантії комерційного ламінату можуть бути скасовані, якщо він не належним чином встановлений.

Параметри дизайну для ламінованого підлогового покриття
Оскільки на сьогоднішній день практично будь-який дизайн або зовнішній вигляд можуть бути надруковані на поверхнях ламінату з преміум-класу, ваші варіанти дизайну безмежні. Найчастіше зовнішній вигляд природних матеріалів, таких як дерево, зазвичай є більш естетичним, що робить простіше, ніж коли-небудь, знайти потрібний вигляд і відчуття для будь-якого простору.

Ви можете посилити надійність комерційної ламінованої підлоги, використовуючи якісну підкладку.

Екологічність ламінату – це великий плюс серед різних типів підлогових настилів. Хто не хоче “зберегти чисте середовище” у процесі ремонту чи заміни підлоги?

Схожі статті

Чи варто вам купляти дешевий ламінат?

При купівлі ламінату багато споживачів впевнені, що вони зможуть отримати порівняно дешеву ціну від постачальників підлоги після довгих пошуків і...
Детальніше

Дерев’яна підлога чи ламінат?

Кожен любить натуральну дерев'яну підлогу, яка не тільки виглядає красиво, але також підвищує цінність вашого будинку. Підлога з твердих порід...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seven + 16 =