Чим найкраще чистити ламінат?

Якщо ви ще не переконались, що мікрофіброві швабри є найкращим інструментом для чищення ламінованих підлог, прочитайте про переваги, які можуть змінити ваш хід думок.

У мене є ламінат вдома та у моєму офісі. У минулому я використовував стрункі шпінги та губки, але перехід на мікрофіброву швабру скоротив час очищення більш ніж наполовину.

Моя квартира дуже швидко заправляється пилом, в основному через забруднення в повітрі, що залишає жахливу густу коричневу пилюку на підлозі поруч із вікнами. Це кошмар, з якими я мав справу. З часом і я відзначив, що губкова швабра завжди залишає смужки, навіть коли я максимально віджав воду.

Мені потрібно було протерти 75 квадратних метрів, і я повинен був ходити туди і назад, щоб промити ті ж області знову, щоб нарешті позбутися будь-яких смугових знаків.

З моменту переходу на мікрофібру, я ні разу не оглянувся!

Ось декілька переваг мікрофібрових швабр для чищення ламінованих підлог:

# 1 М’які мікрофібри є більш універсальними
Вони можуть бути використані як для сухого пилу, так і для мокрого шліфування. Ви можете використовувати одну й ту ж саму мікрофіброву швабру для всього процесу.

# 2 Екологічно чисті та багаторазові 
Подушки для мікрофібри є супер екологічними, тому що їх можна багаторазово повторно використовувати. Тому не варто викидати їх далеко навіть після 30 використань, як салфетки.

# 3 Відмінно підходить для пилу, шерсті собак та кішок
Мікрофібри притягують пил, як потужний магніт, що робить їх ідеальним інструментом для збору волосин собаки чи кішки. Вам не доведеться проходити по одній ділянці кілька разів, як із віником.

# 4 Немає смуг або бруду, що залишилися позаду
На відміну від шнурів або губки, мікрофіброві швабри не залишають жахливих смуг бруду. Вони збирають все, що потрапляє на їх шлях, тобто вам не доведеться переходити по тому ж району кілька разів, щоб очистити його.

# 5 Поворотна головка для вражаючої маневреності
Шарнірна головка полегшує обертання кутів бездоганно навколо предметів. Також легко потрапити під столики та стільці.

# 6 Широкосмугова швабра охоплює більші площі
Мікрофіброві швабри мають фантастичні широкі голови. Застосуйте поворотну функцію, і ви можете покрити більшу площу та витрачати менше часу на чищення.

# 7 Немає необхідності у відрі водою
Мікрофіброві швабри майже нічого не вимагають, вам потрібно лише раз промити її для кожної кімнати. Ви можете зробити це в раковині, так що немає необхідності відра води для постійного полоскання.

# 8 Найкраще для ламінованих підлог
Мікрофіброві швабри є найбезпечнішим варіантом для чищення ламінату, тому що вони майже не потребують води. Вода пошкодить основну дошку, вона буде деформувати підлогу. Це робить мікрофібри найбільш безпечнішим вибором.

Висновок

Я сподіваюся, ця стаття була корисною. Якщо ви думаєте, що я пропустив будь-які інші важливі переваги мікрофібри, будь ласка, розмістіть свої думки в коментарях нижче.

З повагою, Максим.

Схожі статті

Чи варто вам купляти дешевий ламінат?

При купівлі ламінату багато споживачів впевнені, що вони зможуть отримати порівняно дешеву ціну від постачальників підлоги після довгих пошуків і...
Детальніше

Як виробляється ламінат?

Ламінат – це багатошаровий композитний продукт, який спочатку розроблявся як менш дорога альтернатива листяних порід. Ось розбивка шарів, які складають...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 + 17 =