Чи впливає товщина ламінату на його якість?

Ламінат поставляється в декількох товщинах, включаючи 7 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм і навіть 15 мм; але що конкретно означають різні товщини? Чи вони є керівництвом щодо якості, тривалості, ціни або будь-якого іншого чинника, який може бути дійсно важливим при виборі?

Коли мова заходить про ламіновану підлогу, суть полягає в тому, що якість ламінату не змінюється разом з товщиною дошки. Виробництво ламінованих підлог – це розумний процес, який включає в себе чотири різних шари. Тут є: основний шар, шар підкладки, шар декору та шар зношування. Основний шар, як і слід було очікувати – це те, що надає плиті сили та стабільності. Задній шар забезпечує підтримку, шар декору – це те, що забезпечує чудовий вигляд підлоги, а шар для зносу захищає ваш ламінат від повсякденної шкоди, а також полегшує чищення та обслуговування.

Коли ви вибираєте ламінат, одне з перших, що може вплинути на ваше рішення (це шар декору), тобто, як виглядає підлога. Ви, напевно, як і більшість людей, вже маєте уявну картину того, що ви хочете бачити, і як виглядатиме ваша підлога. Може бути, що ви захочете мати багатий, темний медово-кольоровий вигляд дерева або більш світлий, яскравий, білий вимитий вигляд. У будь-якому випадку, з нашим асортиментом ламінату, ви зможете знайти саме те, що шукаєте.

Коли мова йде про товщину підлоги, якщо ви оберете ту саму підлогу від того самого виробника, але в різній товщині, то, як правило, не буде помітного впливу на якість. Те, що ви можете бачити, це трохи знижена ціна за тонший варіант, але це не завжди так. Товщина навряд чи вплине на довговічність підлоги.

Головне, що потрібно враховувати при виборі товщини вашого ламінату – це рівномірність вашої підлоги, і  про зменшення шуму.

Якщо у вас є підлога, яка будь-яким чином нерівна, то платіть, щоб вибрати більш товстий ламінат. Також, коли ви живете в квартирі на верхньому поверсі і хочете знизити рівень шуму в приміщеннях нижче, рекомендується товстий ламінат завтовшки 12 мм або 15 мм.

Проте, якщо у вас рівна підлога, і ви не хвилюєтеся про переміщення шуму від поверху до поверху або від кімнати до кімнати, то ви можете спокійно обирати тонкий варіант, наприклад, товщиною 8 мм.

Як ви побачите, на сайті Homwest ми вирішили запропонувати товщину дошки 8 мм. На наш погляд, цей варіант є оптимальний у порівнянні ціна-якість і доступним для кожного бюджету. Для нас це означає перемогу, тому що ви отримуєте чудову підлогу, і цей підхід дозволяє нам зберігати низькі ціни, пропонуючи якість, яка вам потрібна.

Якщо ви хочете дізнатись більше і переглянути колекції запропонованого нами ламінату – натисніть червону кнопку та подивіться, наскільки ці дизайнерські рішення є прийнятними саме для Вас. Ми просто впевнені, що здивуємо Вас.

Схожі статті

5 причин, чому ламінат найкращий вибір для дитячої кімнати

Який матеріал для підлоги найкраще підходить для сімей де є малі діти, де ще й утримують домашніх тварин, для сімей,...
Детальніше

Які бувають види ламінату та їх відмінності

Ламінат - підлогове покриття на основі ламінованих дерево-волокнистих плит (ДВП) високої щільності. Саме ламінування - це покриття захисною плівкою. В ламінованій підлозі дана плівка - це верхній захисний шар матеріалу. Вирізняють чотири...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one − one =