Чи варто вам купляти дешевий ламінат?

При купівлі ламінату багато споживачів впевнені, що вони зможуть отримати порівняно дешеву ціну від постачальників підлоги після довгих пошуків і переговорів про знижки, а потім вони можуть радіти зі своєї остаточної перемоги. Але чи є вони остаточними переможями?

Як ми вже згадували в одній із статей, що називається “Як виготовляється ламінат“, ціни на ламіновану підлогу залежать від багатьох факторів, таких як розмір, товщина, опір зношуваність … Про деякі з них можна судити візуально, але інші показники не можуть бути помічені на око. Наприклад, два життєво важливих елементи опору і опорної панелі навряд чи можна перевірити, за винятком деяких професійних випробувань.

Зламаний ламінат

Ми всі знаємо, що опір ламінованої підлоги до стирання розділено на 5 рівнів відповідно до європейського стандарту; вони AC1 – AC5, якість змінюється від низької до високої. Може бути, що вам потрібен клас рівня AC5, але кінцевий продукт, який доставляється вам, може бути AC4 для використання в житлових приміщеннях лише тому, що ваш постачальник хоче зменшити його вартість. Що стосується основної плити в ламінаті, хоча кожен виробник ламінованої підлоги заявляє, що їхні матеріали – це HDF, що вимагається Європейським стандартом, – під час фактичного виробництва деякі виробники можуть використовувати замість HDF плиту MHDF, щоб заощадити витрати. Отже, якщо ваш постачальник забезпечує вам нижчу якість підлоги з каркасом стільниці MHDF за порівняно дешевшою ціною, ніж коштує потрібний вам товар, чи ви все ще думаєте, що у вас є дешевий і якісний ламінат?

Тепер ви можете усвідомити важливість пошуку надійного постачальника. Ціна має вирішальне значення, але це не єдині критерії.

Схожі статті

Переваги ламінованої підлоги

Переваги ламінованої підлоги роблять її одним з найкращих, найбільш доступних типів підлогового покриття. В порівнянні з ковроліном, вони менше забруднюються...
Детальніше

Вологостійка та водонепроникна ламінована підлога

Не забувайте про ламіновану підлогу, розглядаючи, який тип підлоги можна встановити у вашому домі. Ламінат має значні переваги, що включає...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 2 =