Чи варто вам купляти дешевий ламінат?

При купівлі ламінату багато споживачів впевнені, що вони зможуть отримати порівняно дешеву ціну від постачальників підлоги після довгих пошуків і переговорів про знижки, а потім вони можуть радіти зі своєї остаточної перемоги. Але чи є вони остаточними переможями?

Як ми вже згадували в одній із статей, що називається “Як виготовляється ламінат“, ціни на ламіновану підлогу залежать від багатьох факторів, таких як розмір, товщина, опір зношуваність … Про деякі з них можна судити візуально, але інші показники не можуть бути помічені на око. Наприклад, два життєво важливих елементи опору і опорної панелі навряд чи можна перевірити, за винятком деяких професійних випробувань.

Зламаний ламінат

Ми всі знаємо, що опір ламінованої підлоги до стирання розділено на 5 рівнів відповідно до європейського стандарту; вони AC1 – AC5, якість змінюється від низької до високої. Може бути, що вам потрібен клас рівня AC5, але кінцевий продукт, який доставляється вам, може бути AC4 для використання в житлових приміщеннях лише тому, що ваш постачальник хоче зменшити його вартість. Що стосується основної плити в ламінаті, хоча кожен виробник ламінованої підлоги заявляє, що їхні матеріали – це HDF, що вимагається Європейським стандартом, – під час фактичного виробництва деякі виробники можуть використовувати замість HDF плиту MHDF, щоб заощадити витрати. Отже, якщо ваш постачальник забезпечує вам нижчу якість підлоги з каркасом стільниці MHDF за порівняно дешевшою ціною, ніж коштує потрібний вам товар, чи ви все ще думаєте, що у вас є дешевий і якісний ламінат?

Тепер ви можете усвідомити важливість пошуку надійного постачальника. Ціна має вирішальне значення, але це не єдині критерії.

Схожі статті

Про наш ламінат

Ламінована підлога винайдена пів століття тому і до сих пір постійно вдосконалюється передовою технікою та виробництвом. Для того, щоб запропонувати ламінат, який...
Детальніше

Вам потрібна підкладка до ламінату?

Виробники ламінату завжди рекомендуватимуть встановлювати підкладку перед укладанням ламінованої підлоги. Але чи завжди це необхідно? Хоча підкладка є безпечним виробом,...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight + five =