Чому ми вибрали ламінат для нашого будинку

Стаття переведена з блогу designertrapped.com

В цій статті дизайнер Tasha ділиться своїми висновками та враженнями після вибору ламінату в якості підлоги для свого великого будинку.

Привіт друзі! Я так довго хотіла написати про цю тему і нарешті зважилася на це. Іноді це шалене заняте життя не дає часу мені ділитися інформацією з вами. Мені шкода – для мене це не є виправданням. Як ви бачите з назви статті, я збираюсь розповісти вам все про те, чому ми обрали ламінат для нашого будинку, і після прочитання ви можете прийняти те саме рішення.
Тепер дозвольте мені переконати вас. Наш перший будинок був побудований в 1925 році і мав соснове підлогове покриття. Наш другий будинок був побудований в 1990 році, і перед тим, як ми переїхали, ми встановили там підлогу з твердих порід дерева. Наш третій будинок був побудований в 1926 році і мав приголомшливу оригінальну дубову підлогу. Я була заттятим любителем твердої деревини. Я відкидала всі думки про ламіновані підлоги. Ні дякую, тільки справжня річ була для мене достатньою.

Потім наприкінці 2012 року ми купили наш поточний будинок, який був побудований в 1986 році. Єдина дерев’яна підлога в нашому домі була сильно пошкодженою підлогою з бамбука, яка нам зовсім не сподобалася по кольору, своєю старістю та по дизайну … Решта поверхів – це плитка, вініл, або килим.

Після того, як ми перейшли до нашого поточного будинку, обговорення того, який тип настилу ми встановимо, стартувало майже негайно. Ми виключили зі списку реальну паркетну підлогу і зупинились на ламінованій. Повірте, я була така шокована, як ви, напевно, були б на моєму місці. Але це рішення я б знову і знову і знову робила! Це було ідеальне рішення для нас.

Запитуєте, чому? Ну, ось …

Чотири причини, чому ми вибрали ламінат для нашого будинку
1) Вартість – ламінована підлога набагато доступніша, ніж листяна деревина, особливо якщо ви хочете виглядати круто. Ми не могли дозволити собі натертих паркетних покриттів. Дубові дошки також були поза нашим бюджетом через квадратні метри, які нам були потрібні.

Це найбільший будинок, в якому ми коли-небудь жили. Це 3400 квадратних метрів, народ! ми не могли дозволити собі розміщувати листяні дерева по всьому будинку! Не розбиваючи вартість підлоги на кілька років (ми відмовляємося брати кредити на будь-який з наших проектів вдосконалення дому).

З ламінатом, з іншого боку, ви можете легко завершити встановлення однієї кімнати за один раз (принаймні, з нашим планом поверху), оскільки ніякого забарвлення, лакування або шліфування не потрібно враховувати. Крім того, саме цей матеріал є більш доступним. Виграшний варіант!

2) Довговічність – ламінована підлога є просто міцнішою. У 2007 році ми завели собаку, Титана, котра є 90-фунтовим боксером. Після того, як у нас були ці розкішні листяні дерева в нашому попередньому будинку, ми помітили, що його кігті буквально зносили поверхню, що було дужееее сумно! Це повністю не його провина, це просто реальність життя з великою собакою. Тоді у нас ще були наші маленькі дівчата-двійнята в 2011 році. Я хотіла, щоб вони веселились без мого пильного нагляду, коли я постійно слідкувала, щоб вони не нищили підлоги.

З нашими ламінованими підлогами по всьому будинку ми фактично дозволили нашій собаці гратися … В ДОМІ. Він може носитись домом, немов ураган і на підлозі не залишиться слідів. Це вражає.

Підлога в нашій дівчачій ігровій кімнаті, і та, що в пральній кімнаті були встановлені більше двох років назад на даний момент, тому я відчуваю, що ми маємо достатній досвід щоб сказати, що ця підлога зовсім не змінилася і залишилась непорушною. За ці роки я реально переживала, чи не помилилась з вибором, адже моє попереднє життя пов’язане з реальними листяними породами.

3) Ламінована підлога дуже дружня. Як я вже сказала, ми встановили підлогу в ігровій кімнаті наших дівчаток. Те саме було і у сімейній кімнаті (це дуже велика кімната, приблизно 30 х 20, і укладка все ж таки зайняла лише день). Встановлення листяних порід, а потім шліфування, фарбування та обробка їх – це абсолютно інша гра. Якщо б ми могли знайти спосіб дозволити собі твердий ліс, нам довелося б найняти на цю роботу штат майстрів через її величезний обсяг. Коли ми переїхали в наш будинок, ми не мали нескінченних годин, щоб присвятити встановленню в будинку підлоги з листяних порід. Встановлення ламінованої підлоги стало для нас дуже доцільним вибором.

4) Естетика ламінованої підлоги пройшла настільки довгий шлях! Сучасний ламінат (як мінімум той, що ми обирали) настільки ж красивий, як багато паркетних покриттів, на мій погляд, і став переможцем в моїх очах серед листяних порід у розділі естетики.

Як ми купували ламінат?
Після тонни досліджень ми нарешті знайшли ламіновану підлогу, яку ми полюбили. Ми зупинились на ламінованій підлозі, виготовленій з вибіленими поверхнями. Дошка імітує вигляд дорогих твердих дерев’яних підлог. Крім того, ця ламінована підлога дійсно була товста і важка і я сподівалася, що не буде цього жахливого порожнистого звуку, коли ви ходите по ній. Коротше кажучи, ми зробили стрибок віри і придбали багато пачок з ламінованої підлоги в стилі дуба. (я дійсно рекомендую замовляти необхідну кількість підлоги на сайті, особливо коли доставка БЕЗКОШТОВНА. Ми зрозуміли це після того, як зробили цілу купу поїздок лише щоб дізнатись, що більшість магазинів мали лише кілька пачок потрібної нам підлоги).

Спочатку ми замінили підлогу нашої ігрової для дівчат. Це був бежевий ящик, повний неприємного, старого килима. Ми встановили нову ламіновану підлогу за один день, і в них був мінімальний безлад. Єдина незграбна частина полягала в тому, щоб вирвати старий килим (це було досить грубо).

Установка підлоги йшла без обробки, без шліфування, без фарбування! І після того, як ми все точніше натискали на дошки, справа рухалася дуже швидко.

Я так турбувалася про порожній звук. Але це просто міф! Ви ніколи не знали б, що ви ходите по ламінату.

Через кілька місяців ми встановили ті самі чудові ламіновані планки у нашій сімейній кімнаті. Це зробило величезний вплив на вигляд приміщення, в порівнянні з тим виглядом, коли ми стартували.

Ми будемо їх встановлювати у нашому коридорі та головній спальні. Я дуже рада, що маю можливість отримати різні відтінки та різні простори без додаткових затратних процедур. Це робить величезну різницю між ламінатом і дерев’яною підлогою!

Ми будемо ділитися детальним описом про укладку нових поверхів, а також драматичним розкриттям 🙂

Схожі статті

Про наш ламінат

Ламінована підлога винайдена пів століття тому і до сих пір постійно вдосконалюється передовою технікою та виробництвом. Для того, щоб запропонувати ламінат, який...
Детальніше

Як виробляється ламінат?

Ламінат – це багатошаровий композитний продукт, який спочатку розроблявся як менш дорога альтернатива листяних порід. Ось розбивка шарів, які складають...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen − 14 =