5 причин, чому ламінат найкращий вибір для дитячої кімнати

Який матеріал для підлоги найкраще підходить для сімей де є малі діти, де ще й утримують домашніх тварин, для сімей, які завжди шукають ідеальних варіантів?

Ламінат – це фантастичний варіант для сімей у пошуках теплого, природного зовнішнього вигляду листяних порід, але без важкого догляду та нестабільної суті фактичної деревини. Ось п’ять основних причин, чому ламінат – найкращий варіант для вас, щоб розглянути його для свого будинку, а особливо – для дитячої кімнати:

  • Ламінат може підходити до будь-якого декору та меблів, причому є стилі від класичного природного каменю до витонченого сучасного вигляду і листяних порід тропічного лісу.

  • Ламінована підлога стійка до руйнувань та зчеплення, навіть проникнення більшості побутових хімікатів або розчинників, включаючи маркери, лак для нігтів та кольорові олівці. Вона також стійка до пошкоджень рідинами, і надзвичайно довговічна.
  • Очищення легке. Звичайна мітла, або легке протирання дасть вам нову ламіновану підлогу. Вологі швабри виліковують більшість проблем із липкою поверхнею; навіть маркер можна витерти, використовуючи невелику кількість ацетону без будь-яких пошкоджень.
  • Ламіновані підлоги вважаються “зеленими”, де процеси виготовлення, монтажу та утилізації не мають негативного впливу на навколишнє середовище. Його важка, високоякісна плита основи виробляється з перероблених природних ресурсів. Ламінат – екологічно чистий підхід, коли ви шукаєте житлову зону з меншою кількістю алергенів. Він не містить розчинників, консервантів та інших хімікатів, які можуть викликати алергію та астму.
  • Ламінат настільки простий в установці, що майже кожен може це зробити. Також не потрібно повторно встановлювати всю ламіновану підлогу, якщо тільки певна область пошкоджена, оскільки окремі дошки можуть бути замінені, коли це потрібно.
  • Ламінат недорогий, що робить його доступним, “екологічним” вибором для всіх бюджетів. Простий і легкий догляд за ламінованою підлогою та висока зносостійкість верхнього шару допоможе підлозі залишатися у вашому домі протягом багатьох років.

Схожі статті

Ламінат 2018. Нові тенденції та ідеї дизайну

Не робіть застарілий вибір, коли ви оновлюєте свою підлогу — використовуйте ці тенденції для ламінату в 2018 році, щоб вибрати...
Детальніше

5 речей, які слід враховувати при покупці ламінату

Якщо ви розглядаєте ламіновану підлогу для вашого будинку, перед покупкою зверніть увагу на декілька речей. Не всі ламінати створюються однаково....
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − one =