5 причин, чому ламінат найкращий вибір для дитячої кімнати

Який матеріал для підлоги найкраще підходить для сімей де є малі діти, де ще й утримують домашніх тварин, для сімей, які завжди шукають ідеальних варіантів?

Ламінат – це фантастичний варіант для сімей у пошуках теплого, природного зовнішнього вигляду листяних порід, але без важкого догляду та нестабільної суті фактичної деревини. Ось п’ять основних причин, чому ламінат – найкращий варіант для вас, щоб розглянути його для свого будинку, а особливо – для дитячої кімнати:

  • Ламінат може підходити до будь-якого декору та меблів, причому є стилі від класичного природного каменю до витонченого сучасного вигляду і листяних порід тропічного лісу.

  • Ламінована підлога стійка до руйнувань та зчеплення, навіть проникнення більшості побутових хімікатів або розчинників, включаючи маркери, лак для нігтів та кольорові олівці. Вона також стійка до пошкоджень рідинами, і надзвичайно довговічна.
  • Очищення легке. Звичайна мітла, або легке протирання дасть вам нову ламіновану підлогу. Вологі швабри виліковують більшість проблем із липкою поверхнею; навіть маркер можна витерти, використовуючи невелику кількість ацетону без будь-яких пошкоджень.
  • Ламіновані підлоги вважаються “зеленими”, де процеси виготовлення, монтажу та утилізації не мають негативного впливу на навколишнє середовище. Його важка, високоякісна плита основи виробляється з перероблених природних ресурсів. Ламінат – екологічно чистий підхід, коли ви шукаєте житлову зону з меншою кількістю алергенів. Він не містить розчинників, консервантів та інших хімікатів, які можуть викликати алергію та астму.
  • Ламінат настільки простий в установці, що майже кожен може це зробити. Також не потрібно повторно встановлювати всю ламіновану підлогу, якщо тільки певна область пошкоджена, оскільки окремі дошки можуть бути замінені, коли це потрібно.
  • Ламінат недорогий, що робить його доступним, “екологічним” вибором для всіх бюджетів. Простий і легкий догляд за ламінованою підлогою та висока зносостійкість верхнього шару допоможе підлозі залишатися у вашому домі протягом багатьох років.

Схожі статті

Створення суцільного вигляду з дубовим покриттям

Вибираючи варіанти домашнього декору, одним з найпоширеніших питань, які ми задаємо собі, полягає в тому, чи речі "йдуть" в тон....
Детальніше

Чи варто вам купляти дешевий ламінат?

При купівлі ламінату багато споживачів впевнені, що вони зможуть отримати порівняно дешеву ціну від постачальників підлоги після довгих пошуків і...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + 7 =