Планування дизайну кухні

КУХОННА ДЕКОРАТИКА
Я завжди мала свого майстра по кухні, оскільки у мене ніколи не було бюджету для використання спеціалізованої компанії і ніколи не хотілося купувати готову кухню з виставки. Якщо у вас хороший столяр, і ваш план кухні є досить простим, немає причин від нього відмовлятись. Я вважаю, що настінні кухонні шафи роблять кімнату важкою, і я ніколи їх не використовую.  Я віддаю перевагу відкритим полицям.

У мене є відкриті полки під моїми стільницями, а решта в основному – це полиці, приховані за вбудованими дверцятами.

При визначенні макета вашої кухні важливо думати про те, як ви будете рухатися навколо неї. Я переконалась, що посудомийна машина і сміттяр мають бути розташовані з обох боків раковини. Мені подобається, щоб ящик для столових приладів знаходився поруч із головною частиною (плитою та раковиною) і в ідеалі поруч із обідньою зоною. Мені також подобається розділити плиту та духовку. Моя плита знаходиться на автономному лічильнику над стелажами з каструлями.

Візуально найголовніше – кухня повинна відповідати іншій частині будинку. Ви ж не хочете йти у вашу кухню і відчувати, що ви пройшли через двері і прибули на чужі землі. Кухня може стати зовсім непривабливою, якщо фахівець з дизайнерської кухні працює над нею окремо від решти будинку, тому важливо вписатися в будинок у всіх деталях. Перевірте креслення по висоті уважно. Наприклад, кухонні прилавки встановлюються на стандартній висоті для розміщення побутових приладів, тому переконайтеся, що ви знаєте, як вони вписуються у ваші вікна та при необхідності змінять ваш дизайн.

Не прагніть встановити весь комплект з брошури чи виставки. Ви можете принести свій власний стиль, вибираючи візерункову плитку, стільницю та цікаві підвісні вогні. Унікальний вінтажний комод може прекрасно вписатись у сучасну кухню. Є багато можливостей, щоб проявити свою особистість при створенні сучасної кухні.

З повагою, дизайнер Rita Konig.

Переклад статті з сайту: www.houseandgarden.co.uk

Схожі статті

Яку підлогу краще обрати

Кожен власник квартири під час ремонту постійно стоїть перед вибором: яка підлога підійде краще? Завдання ускладнюється тим, що зараз підлогове покриття вибирається для кожного приміщення окремо....
Детальніше

5 причин, чому Вініловий Ламінат ідеально підходить для кухні

Кухня часто є серцем будинку, і тому підлога повинна переносити щоденний знос, зберігаючи при цьому красивий вигляд. Нижче ви можете...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 5 =