З чого почати переїзд до нового дому

Переїзд в новий будинок – це хвилююче, нервове, щасливе та виснажливе тренування. Дуже багато фізичної праці йде на упаковку, прибирання, переміщення, розпакування і т. д. Не кажучи вже про всі емоції, які беруть участь, коли ви забираєте своє життя і починаєте його в новому місці – навіть якщо це місце знаходиться прямо на вашій вулиці !

Підсумок: до того часу, коли ви насправді все розпакуєте, працюючи з дня в день у своєму новому гнізді, ви, швидше за все, будете морально виснажені. Після декількох місяців роботи, якщо у вас немає надлюдських сил, ви знаходитесь в самому кінці довжелезного шляху. По мірі того, як ви хочете, щоб все зійшлося і виглядало відполірованим і красивим, вам просто хочеться забути про це і лягти спати на місяць. Це може бути неймовірною перешкодою, щоб почати процес меблювання та прикрашання вашого нового будинку, особливо якщо ви починаєте з дуже багато вільного простору та кімнат. Нижче наведено кілька порад, які допоможуть спростити процес, і зробити це весело …
1. Не спішіть з порожнім простором
Наскільки це можливо, опирайтесь спокусі заповнити кожну стіну і забезпечити кожну кімнату відразу. Гарні речі вимагають часу. Спочатку оцініть свої стіни, і нехай вони повільно говорять з вами. Не вішайте речі, щоб просто повісити їх, і не купуйте меблі прямо зараз, тому що ви хочете завершити роботу. Не кваптесь і правильні речі знайдуть вас! Це, безумовно, не гонка, це може зайняти кілька місяців, або навіть рік, поки не закінчиться завдання по оздобленню та обробці всього вашого дому, і це просто чудово! Це творчість!

2. Визначте свій стиль дизайну
Якщо ви ще не впевнені в тому, що є вашим стилем, потрібно трохи часу, щоб з’ясувати це! Подивіться і перегляньте стільки журналів, сайтів та виставок скільки зможете. Які стилі та кольори вам наймиліші? Що ненавидите? Без чого ви просто не можете жити? Якщо у вас вже склалося відчуття власних симпатій і антипатій, перш ніж почати процес покупки, це стане набагато простішим.

3. Складіть бюджет
Не падайте в кролячу діру і не шукайте спосіб витратити більше грошей, ніж ви хочете або можете дозволити собі.

4. Надайте собі пріоритет і складіть план
Ви не можете розраховувати на оформлення всього вашого будинку за один день  просто з реальної точки зору часу. Подумайте про кожну кімнату у вашому домі, і які з них найважливіші для вас, щоб своєчасно закінчити. Для кожної родини кімната буде іншою, і те, що перше у вашому списку, може бути останнім в когось іншого. Чи подобається вам розважати і часто приймати людей? Якщо так, то ви, мабуть, захочете зосередити свої зусилля насамперед на місцях збору у вашому домі. Якщо ви не соціальні, тоді спокійна спальня – де вас чекає тепла чашка чаю, почніть там! Складіть план і визначте, які кімнати повинні бути першими.

5. Оренда часу дизайнера для консультації

Якщо у вас є кошти для наймання дизайнера, щоб допомогти вам, це чудовий варіант. Навіть якщо не наймати дизайнера для оформлення та прикраси всього будинку, найняти його на одну консультацію буде дуже добре. Вони можуть поглянути на ваш дім і як він функціонує, дати вам практичну професійну консультацію щодо того, з чого почати.

6. Купуте тільки те, що любите
Будьте вибірковими щодо меблів, аксесуарів та прикрас, які ви купуєте. Не купуйте речі просто тому, що вони продаються, або ви отримуєте вигідну угоду – якщо ви терплячі і купуєте лише те, що справді говорить з вами, ваш будинок буде оригінальним, справжнім, тим місцем, коли ви не можете дочекатись, щоб повернутися додому!

Схожі статті

Створення суцільного вигляду з дубовим покриттям

Вибираючи варіанти домашнього декору, одним з найпоширеніших питань, які ми задаємо собі, полягає в тому, чи речі "йдуть" в тон....
Детальніше

Ідеї різдв’яного декору

Різдвяні ідеї, які допоможуть вам підготуватися до свят. Ми любимо свята і прикрашаємо наші будинки - це одна з улюблених...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six − 2 =