Вплив домашнього затишку на душевний комфорт

Мій дім – моя фортеця. У бурхливій реальності, де все пливе і неможливо двічі увійти в одну річку, так хочеться мати власний світ, який би грав із струнами серця один мотив, милував око та дарував комфорт. В людину закладено творцем лікування серця та душі цілющою силою природи, тому кожен бажає поєднати в оселі практичність останніх досягнень із нічим незамінною красою природи та її дивовижним впливом на настрій. Той, у кого є можливість, будує оселі біля річок, озер, лісів. В гіршому випадку рятує власний сад, клумби. Навіть одиноке деревце з пташками біля вікна квартири вливає відрами позитив у втомлене біганиною серце.

А що ж з інтер’єром оселі? Вже неодноразово перевірено, що поєднання краси природи із сучасною практичністю сприяє найбільшій гармонії душі людини в порівнянні з усіма іншими стилями. Саме тому ті, хто обрав для себе ніжні зелені, голубі та жовті кольори (зелень, небо, вода, сонце) ніколи не прогадає.

А якщо усе це поєднати із кімнатними рослинами (інколи підійдуть навіть штучні), щастя гарантоване. І для такого щастя не потрібно вивчати нові тенденції та моду стосовно відтінків у кімнатах. Все чудово продумано ще до появи “трендів”.

Свіжість повітря-надзвичайно цілюща сила. На жаль, у містах його все менше. Швидка втома та депресія мають пряме відношення до кількості та якості кисню. Тому кондиціонування є обов’язковою умовою здорового духу.

Вода. Ніхто не може пояснити, чому ми так любимо проводити багато часу біля води. Але вона нас завжди манить своєю містичною силою.

І на останок – білий колір. Це колір чистоти та непорочності. саме з білого народжуються всі інші відтінки.

Обираючи білий колір, завжди отримуємо в подарунок відчуття духовності та максимальної зібраності.

 

 

Схожі статті

Ідеї для спальні. Натхненні проекти

Ідеї спальні? У нас їх багато. Якщо ви живете в маленькій міській квартирі або великому будинку, існує безліч кольорових схем,...
Детальніше

5 причин, чому Вініловий Ламінат ідеально підходить для кухні

Кухня часто є серцем будинку, і тому підлога повинна переносити щоденний знос, зберігаючи при цьому красивий вигляд. Нижче ви можете...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − ten =