Урбаністичний стиль в інтер’єрі

Від стильних апартаментів до просторих міських будинків, індустріально-міський погляд є популярним вибором. Використовуючи суміш текстур та зосереджуючись на природній обробці, він встановлює ідеальний тон для ряду дизайнерських рішень. Якщо ви створюєте натхненний домашній офіс або оновлюєте зайняту сімейну кухню, ви можете взяти елементи зовнішнього вигляду і підігнати його вгору або вниз, щоб ідеально підходити до вашого особистого стилю …

Експонований і унікальний
Коли мова заходить про урбаністичний вигляд, продумайте легкий, простий дизайн з традиційними, багатими кольорами. З варіантів зберігання до декоративних виробів, використовуйте натуральні матеріали та навіть утиски, які у вас вже є. Ви не повинні дотримуватися всіх подробиць стилю, ви можете додати, наприклад, хутра та плюшевого текстилю – ключ щоб зробити інтер’єр справжнім.


Цей погляд дійсно оживає, якщо в нього вводиться сировина, від виставлених цегельних стін до балок і трубопроводів. Отже, обіймайте, здавалося б, незавершені краї, оскільки вони є частиною чарівності.

Все в освітленні
Найкращий спосіб додати миттєву урбаністичність – це вибір вашого освітлення. Лампи зі складними нитками є недорогими, прості в установці та можуть бути виконані різними способами. Не тільки їхній вигляд, який включає в себе індустріальне відчуття, тон світла, який вони видають, також є основним учасником. Те, як вони світяться у теплих золотих тонах, а не в яскраво-білому, створить більш м’яку атмосферу для доповнення інтер’єру змішаного матеріалу.

Природно докладно
Якщо міський вигляд є занадто галасливим для вас, пам’ятайте, ви можете додати м’які деталі під ногами. У багатьох діапазонах можна додати дизайнерські стрічки та межі, щоб краще визначити ваш житловий простір.

Схожі статті

Стиль дизайну кухні в 2018 році

Кухні сьогодні стали центром уваги в наших будинках. Вони більше не просто простір для приготування їжі, а, швидше, вони стали...
Детальніше

Вплив домашнього затишку на душевний комфорт

Мій дім - моя фортеця. У бурхливій реальності, де все пливе і неможливо двічі увійти в одну річку, так хочеться...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *