Тропічний декор у кімнаті

Сміливі листяні відбитки та м’які піщані фони – тенденція популярного тропічного декору. Цей стиль приносить джунглі, пляж і тропічний ліс у приміщення і, безумовно, переносить нас в солодке райське місце. У нас є кілька простих порад та підказок, які допоможуть вам підігріти декорацію вашого будинку  тропічними факелами.


В основі тропічного декору найважливіший елемент живі яскраві відтінки. Від захоплюючих відтінків блакитного кольору, які переливаються з океану в небо, до яскравих пігментів екзотичних квітів, тропічний пейзаж не може бути повним без сміливих кольорових акцентів. Як тренд тропічного стилю ми бачимо багато багатих фуксій, коралів та рожевих акцентів. Вкраплення екзотичних кольорів у ваш декор принесе оживлення у вашому просторі і, безсумнівно, буде доречною приправою до вашого меню.


Листя пальми

Ніякий тропічний декор не може бути повним без класичного образу квінтесенціального пальмового листа! Якщо ви хочете досягти справжнього тропічного декору, пальмовий лист є необхідним основним елементом і може бути представлений декількома способами. Великі сміливі зображення на подушках, шторах та шпалерах, додаючи візуальні ефекти пальмового листа до вашого простору, миттєво нададуть вам тропічні відчуття.


Солодкі акценти

Сьогоднішня культура свідчить про незаперечне захоплення зображеннями тропічних фруктів. Отже, не дивно, що ми бачимо ці екзотичні солодкі фрукти в інтер’єрі, нанесені старими та новими способами. Найбільш помітно, що ананас став солодким символом.


Пісок між вашими пальцями

Нарешті, пляж! З усіма гучними елементами тропічного декору може бути складно досягти згуртованого вигляду. Ось чому найкраще починати з простого холста. Бездоганна палітра танців, кремів та сірого ідеально підходить для застосування. Використовуйте зухвалий погляд на вашу підлогу, щоб добитися того, щоб пляж прийшов прямо до Вас в кімнату.

Коли мова йде про підлогу, ми знаємо, що ви зможете щось у нас знайти!

Схожі статті

Що може зробити світлий ламінат для вашої кімнати

Ламінат може бути привабливим доповненням до дизайну сучасних будинків, розроблених з унікальними інтер'єрами. Оскільки існує широкий асортимент кольорів та візерунків...
Детальніше

Будинок в пастельних відтінках від сутдії Tribe

Сонячний і свіжий, вишукано елегантний і привабливий, з легким декором та органічною присутністю використовуваних матеріалів інтер'єру - це новий сучасний...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − 17 =