Тропічний декор у кімнаті

Сміливі листяні відбитки та м’які піщані фони – тенденція популярного тропічного декору. Цей стиль приносить джунглі, пляж і тропічний ліс у приміщення і, безумовно, переносить нас в солодке райське місце. У нас є кілька простих порад та підказок, які допоможуть вам підігріти декорацію вашого будинку  тропічними факелами.


В основі тропічного декору найважливіший елемент живі яскраві відтінки. Від захоплюючих відтінків блакитного кольору, які переливаються з океану в небо, до яскравих пігментів екзотичних квітів, тропічний пейзаж не може бути повним без сміливих кольорових акцентів. Як тренд тропічного стилю ми бачимо багато багатих фуксій, коралів та рожевих акцентів. Вкраплення екзотичних кольорів у ваш декор принесе оживлення у вашому просторі і, безсумнівно, буде доречною приправою до вашого меню.


Листя пальми

Ніякий тропічний декор не може бути повним без класичного образу квінтесенціального пальмового листа! Якщо ви хочете досягти справжнього тропічного декору, пальмовий лист є необхідним основним елементом і може бути представлений декількома способами. Великі сміливі зображення на подушках, шторах та шпалерах, додаючи візуальні ефекти пальмового листа до вашого простору, миттєво нададуть вам тропічні відчуття.


Солодкі акценти

Сьогоднішня культура свідчить про незаперечне захоплення зображеннями тропічних фруктів. Отже, не дивно, що ми бачимо ці екзотичні солодкі фрукти в інтер’єрі, нанесені старими та новими способами. Найбільш помітно, що ананас став солодким символом.


Пісок між вашими пальцями

Нарешті, пляж! З усіма гучними елементами тропічного декору може бути складно досягти згуртованого вигляду. Ось чому найкраще починати з простого холста. Бездоганна палітра танців, кремів та сірого ідеально підходить для застосування. Використовуйте зухвалий погляд на вашу підлогу, щоб добитися того, щоб пляж прийшов прямо до Вас в кімнату.

Коли мова йде про підлогу, ми знаємо, що ви зможете щось у нас знайти!

Схожі статті

Скандинавський зимовий стиль в дизайні інтер’єру

Новий рік може означати новизну та зміни, але часто він також означає похмуру січневу погоду. Ці темні і холодні дні...
Детальніше

Ламінат та дизайн інтер’єру Вашого будинку

Ламінат вже давно популярний скрізь в будинках. Люди люблять цю підлогу з багатьох причин. Їм подобається, що вона недорога у...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − twelve =