Тенденції підлоги 2017-2018 року

Створіть свій будинок: тренди підлогового покриття 2018 року

Висока та красива блондинка. Ми не маємо на увазі міс краси 2018 чи нагороду бродвейського мюзикла; ми маємо на увазі найгарячіші тенденції підлогових покриттів в 2018 році!

Незважаючи на те, що вигляд деревини є класичним, у виборі підлог для дизайну вашого будинку варто враховувати декілька речей, а при правильному виборі ви можете принести стильний поворот до старої класики. Дизайн на ринку підлоги постійно розвивається та змінюється. Щоб допомогти вам залишатись креативними у виборі підлоги,  ми окреслили основні аспекти дизайну, які потрібно шукати.
Щоб вирізнятися на блідому тлі та вибрати стильну підлогу для вашого будинку, розглянемо три основні аспекти дизайну: розмір, колір і стиль.

Розмір: Купляйте Великий або валіть з виставки додому!
Великі дошки не є “новими” тенденціями, але, безумовно, будуть у центрі уваги в 2018 році. Більші та ширші дошки допомагають додати драми до вашого простору, коли вони створюють сучасний елегантний і, не кажучи вже про дорогий вигляд. Наша порада – знайти ідеальну велику дошку для вашого будинку.


Колір: отримайте більше задоволення від блондинки
Сміливість керує виставкою підлогових покриттів у 2017-18 році. Замість традиційних нейтральних дерев’яних підлог, ми спостерігаємо більш екстремальний спектр кольорів. На одній крайності світла блондинка дерева набирає популярність і, без сумніву, приносить додому розкіш золота. Більш світлий настил зробить ваш простір яскравішим, більшим і відкритим.
На протилежному кінці спектра ми також спостерігаємо зростаючу популярність темних забарвлених підлог. З еспресо-коричневого до майже чорного оніксу.


Стиль: ламінована пілога від прохолодно-сірого до дерева з сараю
На останок, але напевно не в останню чергу, ми дивимося на стиль ламінату у вигляді деревини. З такою кількістю варіантів у наші дні корисно скоротити вибір. У цьому році ми бачимо два стилі. Обидва зміщуються від витончених блискучих видів, до домашнього стилю, наповненого теплотою та персоналізованого.


Другий стиль, старий ліс. Кожна дошка сповнена історії, краси та унікальності. Історичний вигляд цього стилю підлоги нагадує тип дощок, виготовлених з французького дубового покриття XVII століття.

Схожі статті

Сірі відтінки підлоги в кімнаті

Так само, як чорний, сірий може бути з'єднаний майже з будь-яким кольором веселки. Його нейтральні, сучасні, мінімалістичні тони можуть йти...
Детальніше

Що може зробити світлий ламінат для вашої кімнати

Ламінат може бути привабливим доповненням до дизайну сучасних будинків, розроблених з унікальними інтер'єрами. Оскільки існує широкий асортимент кольорів та візерунків...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − 8 =