Стиль дизайну кухні в 2018 році

Кухні сьогодні стали центром уваги в наших будинках. Вони більше не просто простір для приготування їжі, а, швидше, вони стали сімейним центром і простором для розваги гостей.
В цій статті ми зачепимо три сучасні кухонні тенденції та подивимося, яка дизайнерська поверхня може допомогти вам створити свій власний модний кухонний простір.
Індустріальний шик
Коли ми думаємо про індустріальний (урбаністичний) вигляд кухні, ми надихаємось фабриками, робочими затишними сараями, складами, сирими стінами.


Деякі з загальних тем, що використовуються в кухнях з промисловим виглядом, включають відкриту сантехніку, бетонну підлогу та стійки, нержавіючу сталь, негабаритний посуд, індустріальні світильники та мінімалістичні меблі. З загальним виглядом, який нагадує старий склад школи, ми любимо цей крутий і популярний вигляд.

Вибирайте підлогу із структурою дерева під час створення власної промислової натхненної кухні. Наші ламіновані дошки Everest  мають природний ефектний візерунок. Всі вони є водонепроникними та ідеально підходять для використання у вашій промисловій кухні.


Елегантність
Кухня цього стилю  є легкою та невимушеною, створюючи тон для ненав’язливого простору. Це представлення спокійного, неквапливого та класичного стилю життя, який включає природні матеріали та велику кількість природного світла. Кухня використовує різні відтінки світлих кольорів, включаючи білі та креми, традиційні ліси, такі як дуб, легкий камінь, мрамур та великі традиційні білосніжні вікна.

Додайте дотик витонченості до вашої кухні, використовуючи легку тоновану підлогу, яка має потрібну теплоту та тон натурального дерева.

Сучасний мінімалізм
Сучасні мінімалістичні кухні – це просто окремий вид мистецтва. Вони використовують прямі та блокові форми замість традиційних кривих та домашніх мотивів, щоб дати загальний чистий і гладкий вигляд.


Чіткі прямі лінії доповнюють стильний вигляд сучасних кухонь.

Схожі статті

Нові тенденції в дизайні інтер’єру

Якщо ви запланували ремонт або будівництво нового будинку, зверніть увагу на наступні тенденції включаючи і ті, яких потрібно уникати в 2017 році....
Детальніше

5 причин, чому Вініловий Ламінат ідеально підходить для кухні

Кухня часто є серцем будинку, і тому підлога повинна переносити щоденний знос, зберігаючи при цьому красивий вигляд. Нижче ви можете...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seven − 2 =