Створення суцільного вигляду з дубовим покриттям

Вибираючи варіанти домашнього декору, одним з найпоширеніших питань, які ми задаємо собі, полягає в тому, чи речі “йдуть” в тон. З настилу підлоги та обробки меблів і прикрас, існує так багато різних елементів дизайну, які доповнюють декорацію вашого будинку. Створення цілісної картини у вашому домі може бути заплутаним, тому корисно знати деякі дизайнерські секрети, які полегшать певну невизначеність.


Одним з найважливіших елементів декору, який може зв’язати весь дизайн разом, є послідовне використання декорів деревини. Це найпростіший спосіб принести негайне тепло в простір, а також відіграє велику роль у побудові цілісного вигляду. Дуб є синонімом якості та довговічності. Як справді універсальний і красивий, не дивно, що дубовий вигляд витримав випробування часом і є найбільш часто використовуваною листяною породою сьогодні.

Природний світлий тон дуба робить його чудовим вибором для підлоги. Оскільки ваша підлога є константою, стосовно якої буде порівнюватися вся інша обробка оселі, вам потрібно вибрати підлогу, яка гарно зчеплюється з різними  відтінками дерев’яного декору.


Потрібно уважно підійти до оздоблення дверей та вбудованих модулів. Оскільки зміна фіксованої обробки вимагає трохи більше зусиль, ми часто виберемо замінити один або два елементи, які повинні працювати з існуючими елементами. Незалежно від того, чи ви вдосконалюєте свою підлогу і зберігаєте існуючі шафи або навпаки, або навіть відновлюєте все, зверху донизу, є два основних фактори запам’ятовування тону і контрастності.


Тон: Як правило, правилом великого пальця можна скористатися до двох чи навіть трьох різних тонів дерева разом. Сьогодні дуб доступний у широкому діапазоні стилів, від темного забарвленого дуба відчуттям дачі-відпочинку, до більш світлої обробки, що фарбує дім в сучасність. Варіанти нескінченні, тому важливо обмежувати кількість використаних тонів.
Контраст: прагніть до нижчого рівня контрасту між вибраними тонами деревини. Завдяки такому широкому спектру тонів, ключовим є вибір тонів, які близькі один до одного. Тобто темні, більш багаті ліси підуть краще зі середнім тоном, а більш легкі ліси будуть досконало парувати з середніми тонами.

Схожі статті

Тенденції підлоги 2017-2018 року

Створіть свій будинок: тренди підлогового покриття 2018 року Висока та красива блондинка. Ми не маємо на увазі міс краси 2018...
Детальніше

Підлога на кухні. Ідеї 2018

Тримайте вашу кухню в тренді, починаючи з підлоги. Використовуйте цю статтю найгарячіших тенденцій в 2018 році та знайдіть витривалу, стильну...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × one =