Скандинавський зимовий стиль в дизайні інтер’єру

Новий рік може означати новизну та зміни, але часто він також означає похмуру січневу погоду. Ці темні і холодні дні можуть негативно вплинути на Ваш настрій, тому ми дивимося на стилі інтер’єру у Швеції, Норвегії та Данії – експертів з оптимізації їхнього простору та часу на натуральному денному світлі взимку – дають нам трохи натхнення ,коли справа доходить до стильного, елегантного декору, щоб зробити яскравими депресивні зимові дні.

Основними елементами інтер’єру скандинавського стилю є чистота, простота, функціональність та тепло. Це ідеальний стиль, щоб подивитися, якщо ви відчуваєте бажання декламувати і зробити ваш будинок більш яскравим і повітряним, зберігаючи тим самим дуже потрібний затишок на цей час року.


Щоб створити безтурботний інтер’єр Сканді, подумайте про легку і просту, як відправну точку. Немає причини, чому ви не можете додавати контрастні кольори тут і там пізніше, щоб прикрасити кімнату та уникнути того, щоб вона виглядала блідою, наприклад, зелені меблі або заспокійливу зелень, а біла стіна являє собою ідеальне полотно для ваших творів мистецтва. Гладкий сірий і тонкий блюз також є додатковими відтінками для цього стилю.


Натуральні матеріали, такі як деревина, приносять текстуру та тепло для скандинавської схеми Сканді, а дерев’яна підлога є основним елементом декору. Якщо ви переглядаєте наш асортимент ламінату, то обов’язково знайдете дизайн, який би відповідав як для вашого власного смаку, так і співпадав з вимогами цього стилю. Ви також можете скористатися перевагами ламінованої підлоги, яка за відтінком тепліша, тихіша і за нею легше доглядати, ніж природний матеріал, який він достовірно повторює.


Розумне використання аксесуарів, таких як прості стелажі, затишні килими, великі дзеркала для відбиття світла та трохи зеленого кольору, дозволить вам розширити можливості, розмістити ваш персональний штамп на вашому просторі, не змусивши його виглядати незайманим. Ви будете здивовані тим, як ця простота також може бути привабливою.


Окрім того, освітлення також є дуже важливим моментом, особливо, якщо дні коротші. Уникайте занадто багато оздоблення навколо вікон – вибирайте легкі, бавовняні штори, які не блокують світло, і виведіть кілька свічок, щоб дати шанс вечірньому затишному світінню.

Схожі статті

Урбаністичний стиль в інтер’єрі

Від стильних апартаментів до просторих міських будинків, індустріально-міський погляд є популярним вибором. Використовуючи суміш текстур та зосереджуючись на природній обробці,...
Детальніше

Тенденції підлоги 2017-2018 року

Створіть свій будинок: тренди підлогового покриття 2018 року Висока та красива блондинка. Ми не маємо на увазі міс краси 2018...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − two =