Сірі відтінки підлоги в кімнаті

Так само, як чорний, сірий може бути з’єднаний майже з будь-яким кольором веселки. Його нейтральні, сучасні, мінімалістичні тони можуть йти майже зі всім.
Якщо ви думаєте про сірі ламіновані плити, паркет або дерев’яні дошки, подивіться на три кольори, які, на нашу думку, добре працюють у сірій внутрішній схемі.

Рожевий і сірий
На відміну від червоної різкості, рожево-світлий – солодкий і стильний. Його досі використовують як колір основи iPhone, він продовжує захоплювати широку аудиторію різними способами.

Поєднання рожевих стін з сірою підлогою виглядає ніжно і елегантно. Ця пастельна комбінація грайлива і не переходить межу, оскільки обидва кольори легкі.
Якщо ви вибираєте темну сіру підлогу, використовуйте рожевий колір у формі акценту і подумайте про додавання білого, щоб зв’язати тон, зберігаючи його свіжим.


Зелений та сірий
Символіка сірого та зеленого абсолютно несхожі. Сірий – крутий, консервативний і сучасний, тоді як зелений втілює свіжість, зростання і життя. Хоча… Іноді два кольори здатні тонко збалансувати один одного.

 

Коли ви вносите зелений колір у ваш сірий простір, ви можете створити контрастний візуальний вигляд, змішуючи різні відтінки. З листових кімнатних рослин та фінішних тонованих подушок до мохових кольорових килимків, зміна зеленого кольору відображає природні зміни кольорів у природі.


Подібно до інших кольорових пар, не забудьте подумати про пропорції, коли використовуєте зелений з сірою підлогою.


Синій і сірий
Є так багато відтінків синього кольору, які можна використовувати для оформлення інтер’єру, кожен з яких пропонує свій власний вигляд, об’єднавшись із сірими підлогами. Аква блакитний, наприклад, освіжаючий і заспокійливий, королівський синьо-сірий, мізерний і елегантний, а блакитний – грайливий і повітряний.


Синій є універсальним і може бути використаний як акцент або заява. Підбираючи правильний відтінок блакитного кольору для сірої підлоги та загального інтер’єру, подумайте про тип атмосфери, яку хочете створити.
Якщо ви після чогось більш витонченого, використовуйте синій колір акценту, зробіть синій більш чітко визначеним у всьому просторі.

Схожі статті

Перетворіть свою спальню за допомогою дизайну підлоги

Згідно статистики ріелторських агенцій 2016р, покупці житла, які вперше з'явилися у домі, розглядали спальню як головний пріоритет для внутрішніх ремонтів....
Детальніше

Дерев’яна підлога чи ламінат?

Кожен любить натуральну дерев'яну підлогу, яка не тільки виглядає красиво, але також підвищує цінність вашого будинку. Підлога з твердих порід...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 2 =