Простір в квартирі з відкритим дизайном кухні

Незалежно від перепланування або покупки нового житла, однією із найпопулярніших тенденцій у домобудівництві в 2018 році буде відкритий план кухонної концепції. Запитайте будь-якого ріелтора або включіть будь-яке телевізійне шоу для домашнього дизайну, і поняття “відкрита концепція” обов’язково буде домінуючою темою. Пройшли дні планів поверхів, наповнених стінами та окремими кімнатами. Сьогодні власники житла шукають плани для поверхів, які зосереджені навколо одного багатофункціонального простору, щоб насолодитися приготуванням їжі, харчуванням, розслабленням та переглядом ТВ!


Існує безліч переваг для життя з відкритим принципом, коли між собою кухня, їдальня та вітальня взаємопов’язані. Ваш будинок буде відчувати себе більшим, яскравішим та ідеальним для розважання та проведення часу з друзями та родиною. Але поєднання декількох просторів в одне, безсумнівно, викличе два або три завдання. Як не дивно, найбільша перешкода настає після того, як стіни були зняті та встановлені структурні балки, це пов’язано з важливими рішеннями для декорування, які можуть створити або зламати ваш простір.

Оскільки кожна з областей видима з іншого боку, з усіма безперешкодними видами, ваша кухня, вітальня та їдальня мають працювати спільно. Це означає, що при оформленні кухні “відкритої концепції” вам також слід розглянути прилеглі території. Є два основні принципи, які слід пам’ятати при оформленні макета з відкритою концепцією. По-перше, потрібно мати рівень безперервності у вашій темі дизайну та вибір кольорів від області до області. А по-друге, кожен простір повинен проходити безперервно від одного до іншого, а також бути ретельно визначеним.

Тема та колір
При прийнятті рішення щодо елементів дизайну важливо зберегти таку ж кольорову палітру та тему в усьому. Ви можете використовувати кілька різних відтінків одного кольору, щоб розрізняти різні області, або навіть намалювати стіну акцентів у тій самій сім’ї кольорів. Використання одного і того ж тону та стилю на всьому просторі допоможе створити його з’єднаним і безперебійно протікатючим.


Визначення розмитих рядків
Найбільш складним подвигом декору відкритої концепції є пошук балансу між визначеннями просторів, одночасно підтримуючи цю високооплачувану відкритість. Де закінчується кухня і починається їдальня? Без будь-яких стін або дверних прорізів, щоб визначити кожен простір, до елементів декору. Один із способів це зробити – стратегічне розміщення меблів. Ви можете використовувати задню частину дивану, щоб розділити ділянки, або використовувати острів для позначення центральної кухонної зони.


Килими – ще одна чудова альтернатива! Коли немає фізичного розподілу між кімнатами, розміщення великого килиму в вітальні, а іншого під столом їдальні може діяти як невидимі кордони, які відокремлюють кожну з областей.

Схожі статті

Будинок у скелі. Назад в кам’яний вік

Коли ви думаєте про те, як люди могли колись жити в печерах, подивіться на цей будинок. Куевас дель Піно був...
Детальніше

Вплив домашнього затишку на душевний комфорт

Мій дім - моя фортеця. У бурхливій реальності, де все пливе і неможливо двічі увійти в одну річку, так хочеться...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 + seventeen =