Один відтінок підлоги у різних кімнатах

Встановлення підлогового покриття одного кольору у вашому домі візуально розширює ваш простір, створюючи чистий і гладкий зовнішній вигляд. Уявіть свою підлогу як полотно вашого будинку – чи є у вас кімнати, розділені зачиненими дверима, або ви можете бачити з однієї кімнати іншу, ця остання тенденція від “кімнати до кімнати” допоможе вам досягти бездоганного вигляду, а хто не любить трохи безперервності?

Дотримуючись тональності, можна поекспериментувати з формою та дизайном підлоги у кожній окремій кімнаті. Тобто, відтінок може бути схожим, а узори – ні. Це створить одночасний ефект “роздільної єдності” і відокремить необхідний простір одночасно створюючи ненав’язливість контрастів.


Можливо, ви живете в квартирі відкритого типу, які все більш популярні, і ви хочете відрізнити ігровий майданчик для дітей від місця релаксації бабусь і дідусів. Добре продумане компонування – ключ до того, щоб усі знали, де вони можуть мати свою незалежність, і де розташовані сімейні простори, а різноманітні формати підлоги можуть допомогти вам досягти цього тонким способом, не маючи необхідності в додаткових стінах та дверях, і не втрачаючи почуття єдності в будинку.


Якщо у вас є досить маленька сім’я, але відкритий план або великий простір, ви можете вибрати захоплюючий ефект килима, щоб розбити простір, або додати меблі в контрастні відтінки, щоб створити візуально вражаючий ефект.

Схожі статті

Чому ми вибрали ламінат для нашого будинку

Стаття переведена з блогу designertrapped.com В цій статті дизайнер Tasha ділиться своїми висновками та враженнями після вибору ламінату в якості підлоги...
Детальніше

Чи впливає товщина ламінату на його якість?

Ламінат поставляється в декількох товщинах, включаючи 7 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм і навіть 15 мм; але що...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 5 =