Кольорова серія ламінату: шоколадно-коричневий

Серед суміші основних кольорів, колір коричневий – це нейтральний тон, який насправді не сидить на колірному колесі.
Коли ми починаємо змішувати жовтий і червоний кольори із синім кольором, ці кольори починають перетворюватись в багатий шоколадно-коричневий колір. Популярний колір у багатьох видах деревини, включаючи дуб, бук і горіх, шоколадно-тонована підлога пропонує сполучення комфорту, затишку та потурання простору. З темнішою дерев’яною підлогою, вибираючи правильні відтінки, що доповнюють вас, ваша кімната просто не відчуватиме обмежень, це буде важливим рішенням у вашій колірній схемі. Ось найкращі фарби, які, на нашу думку, найкраще працюють із шоколадно-коричневою підлогою:
Блідо-сірий і коричневий
Ця комбінація блідо-сірого кольору та шоколаду є популярним і безпечним вибором. Свіжий і чистий сірий колір допомагає модернізувати традиційний вигляд темних дерев’яних підлог.


При змішуванні блідо-сірого кольору на шоколадно-коричневій підлозі обов’язково дивіться на температуру і відтінок сірого кольору. Зелений або синьо-блакитний відтінок добре працює з темною коричневою підлогою, тоді як більш прохолодні відтінки допоможуть компенсувати тепло шоколадно-коричневого кольору.


Гірчиця жовта і коричнева
Дещо ретро-комбінація, більшість відтінків жовтого кольору, від канарейки до золота, добре працює з шоколадно-коричневою підлогою. Яскравий та радісний тонус жовтої пари з комфортом темно-коричневого кольору – контраст, який завжди добре працює.
Подібно до чорного, вибір правильного відтінку та кількості жовтого кольору для інтеграції вплине на вигляд, який ви збираєтесь побачити. Лимонно-жовтий – ідеальний літній відтінок, тоді як жовтий шафран має більш заспокійливий ефект.


Якщо ви хочете відірвати край і зробити його менш інтенсивним, виберіть більш світлий колір, як крем або білий, щоб допомогти збалансувати простір. Використання цього світлішого відтінку на настінних панелях або рамках знімків допоможе розірвати простір.

Схожі статті

Стиль дизайну кухні в 2018 році

Кухні сьогодні стали центром уваги в наших будинках. Вони більше не просто простір для приготування їжі, а, швидше, вони стали...
Детальніше

5 речей, які слід враховувати при покупці ламінату

Якщо ви розглядаєте ламіновану підлогу для вашого будинку, перед покупкою зверніть увагу на декілька речей. Не всі ламінати створюються однаково....
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *