Ідеї різдв’яного декору

Різдвяні ідеї, які допоможуть вам підготуватися до свят.

Ми любимо свята і прикрашаємо наші будинки – це одна з улюблених частин. Щоб допомогти надихнути святковий декор, ось кілька веселих та легких ідей для прикраси Різдва, щоб зробити його яскравим!

Підсвічуйте будинок креативно

Не використовуйте всім набридлі стереотипи. Будьте першопроходцем. Яскраві жовті ретро-ліхтарі дають надзвичайне відчуття затишку та миру.

Красиві свічки і свічники на різдво

Тепле світло із свічки  у красивому підсвічнику, щоб створити святкову та функціональну основу. Неважливо, чи є ваші свічники традиційними, чи сучасні – цей дизайн-стиль працює щоразу.

Змініть свої крісла, подушки та інше

Додайте приголомшливий колір у свято, розбавивши свої повсякденні кольори відтінком різдва. Це весела ідея, яку ви можете легко втілити.

Шукайте подушки, килими, штори, прості полиці.

Ви можете створити сезонний вигляд просто кольоровими аксесуарами. Виберіть колірну тему, яка буде компліментом вашого домашнього декору, наприклад, червоного та білого або срібла та золота. Це зробить кімнати Різдвяно-затишними, просто додамо кілька простих та недорогих аксесуарів з червоним кольором.

… навіть чашка кави може виглядати святково.

Не забувайте про казкове світло у кімнаті, яке принесе вам радість.

Схожі статті

Нові тенденції в дизайні інтер’єру

Якщо ви запланували ремонт або будівництво нового будинку, зверніть увагу на наступні тенденції включаючи і ті, яких потрібно уникати в 2017 році....
Детальніше

Стиль дизайну кухні в 2018 році

Кухні сьогодні стали центром уваги в наших будинках. Вони більше не просто простір для приготування їжі, а, швидше, вони стали...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − one =