Дизайн дитячої кімнати

Привіт.
Мене звуть Урсула. Я голландський дизайнер інтер’єру, який живе у Лондоні, і я спеціалізуюсь на дизайні дитячої кімнати. Пишу статті у блозі, щоб поділитися натхненням, яке стоїть за моєю роботою, і деякими з прекрасних речей, які я знаходжу.

Сьогодні я дуже рада поділитися спальнею для хлопчика, яку я задумала трохи давно, але втілила нещодавно. Це яскравий і щасливий простір – це кімната Тобіаса. Це його форпост і радість. В основу дизайну в першу чергу покладено захоплення і любов дитини. Саме так вирішено зробити особистий дитячий світ, який би не йшов в протиріччя з прагненнями і допомагав молодій душі легко розвиватись і водночас не відволікатись під час навчання. Саме тому основні кольори не є надокучливими та надто контрастними. І головне – багато справжнього живого світла, яке саме по собі піднімає настрій.


Тобіас переріс свою маленьку кімнатку і був готовий перейти до великої кімнати хлопчика, тому його батьки запросили мене створити веселу і стильну кімнату для нього. Щоб кімната зростала разом з дитиною, ми залишали нейтральну базу – м’який сірий килим, старовинні сірі жалюзі та світло-сірі стіни, які легко поєднуються з рештою будинку. Щоб додати тепло до цієї прохолодної палітри, ми використовували теплі жовті акценти та дерево. Мінімум пластику і металу. Тільки природа.

Ми представили тему легкого дотику, щоб доповнити любов Тобіаса до всього із “Зоряних воєн”. Зоряні шпалери зміщують житлові шафи, а в іншій частині кімнати – хмари, зірки, місяць і краплі дощу – дивіться.


Найбільш захоплюючим для Тобіаса було, звичайно, нове двоярусне ліжко, яке є центральною частиною кімнати. Ми одягнули його з охрою і сірою постільною білизною та кількома приємними подушками, а також низкою бавовняних вогнів. Поряд з ліжком – це сумка для читання вночі, плюс шельф і нічний стенд для маленьких скарбів.


Нарешті, невеликий стіл і стілець з книжковими виступами вище закінчують кімнату – демонструють деякі з улюблених книг та інші дрібнички.

М’яке підлогове покриття довершило ефект приголомшливого затишку і комфорту. Додаванням якісного ковроліну ми забезпечили теплоту і можливість без шкоди здоров’ю гратись в свої улюблені ігри прямо на підлозі

Джерело статті – блог автора-дизайнера: www.room-to-bloom.com

Схожі статті

Ламінат та дизайн інтер’єру Вашого будинку

Ламінат вже давно популярний скрізь в будинках. Люди люблять цю підлогу з багатьох причин. Їм подобається, що вона недорога у...
Детальніше

Ідеї різдв’яного декору

Різдвяні ідеї, які допоможуть вам підготуватися до свят. Ми любимо свята і прикрашаємо наші будинки - це одна з улюблених...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − 12 =