Дізнайтесь про походження паркету

Кожний з наших видів мистецтва розповідає історію, і натхнення паркетними конструкціями є особливо цікавим.
Мармурові плити були колись кращим покриттями для багатих у Франції, але наприкінці XVI століття в Версалі запанував новий вид підлогових покриттів. Дрібні шматочки твердої деревини, виготовлені з різних кольорів, були розрізані вручну геометричними фігурами, а потім склеєні, щоб створити привабливий візерунок. Потім деревина була подрібнена, шліфована та полірована, щоб завершити вигляд.

Паркет, як стало відомо, швидко завоював популярність, що призвело до створення більш складних конструкцій. Захоплення та умови того часу означали, що тільки кваліфіковані та дорогі фахівці змогли підігнати цей розкішний паркет. Була необхідність належним чином підтримувати підлогу, що вело до регулярних замін, тому довгий час паркет знаходився лише в будинках багатих. Як повідомляється, в 17 столітті паркет з’явився в Британії, він використовувався в багатих сільських маєтках та величних палацах.
Незважаючи на те, що паркет користувався високим попитом впродовж століть, коли були введені килими впродовж 1930-х років, інтерес до паркету та дерев’яних підлогових покриттів загалом падав. Однак, завдяки ентузіазму дизайнерів інтер’єру, він був відроджений протягом 80-х і 90-х років і тепер є більш популярним, ніж будь-коли, доповнивши красу і вишуканість будь-якого будинку, як ретро-стилю, так і сучасного.
Незважаючи на стиль і елегантність, справжній дерев’яний паркет має свої незручності – потрібно, щоб дошки були повторно закритими, регулярно шліфувались, і вони можуть боятись вологи. Крім того, справжнє дерево мало поглинає шум і може бути непрактичним для приміщень нагорі, або квартир.

Наші дизайнерські паркетні вироби Sapfir та Toscana. Завдяки пильній увазі до деталей, ці колекції включають в себе  складні конструкції та реалістичні тиснення, а це означає, що ви можете мати справжню паркетну підлогу, що не містить жодних практичних недоліків. Наші продукти є вологостійкими, теплішими і тихішими під ногами, вони зберігають свою форму впродовж всього їхнього життя, і їх дуже легко чистити.
Ви можете подивитися на яскраві діагоналі, класичний та не зовсім дизайн, найчастіше пов’язаний з паркетним матеріалом, або відходити від традиційних стереотипів, щоб впровадити дизайн блоків або стиль шейкер у вашому домі.

Схожі статті

Як обрати теплу підлогу при різних покриттях

При виборі теплої підлоги треба врахувати багато факторів, один з яких - підлогове покриття. Ось деякі комбінації з різними типами підлоги. Тепла підлога і ламінат. Ламінат...
Детальніше

Ламінат з фарбованою фаскою V Groove

Ламінат з 4-х сторонньою фаскою V Groove – це свого роду дерев'яна ламінована підлога, оброблена за допомогою додаткової спеціальної технології...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one + 17 =