Будинок в пастельних відтінках від сутдії Tribe

Сонячний і свіжий, вишукано елегантний і привабливий, з легким декором та органічною присутністю використовуваних матеріалів інтер’єру – це новий сучасний будинок, створений архітекторами Tribe Studio Architects – розташований в традиційно консервативному районі Бухти Палаців.

Інтер’єр складається з легкої, яскравої та уніфікованої простоти, але з суворою геометрією, яка концептуально з’єднує контрастні інтер’єри з чіткою вирівняною темрявою прямокутного фасаду. Вкладені між крихітними вікторіанськими дачами, добудови для будинку зберігають невеликі пропорції, хоча і забезпечують просторі і відкриті інтер’єри.

Світлий та свіжий колірний смак забезпечує додаткове освітлення у сонячних приміщеннях з чіткою білою основою, пом’якшеною як троянди, підкресленою гладкими пастельними акцентами, створює атмосферу радості та спокою. Цікавим у дизайні будинку є спосіб декору  на основі гри природного сонячного світла по всій відбиваючій поверхні і кольорові відтінки, через багато архітектурних отворів, світлових ліхтарів та великих вікон і навіть через меблі та фінішний акцент – блискучий відбиток від Мармурового кухонного “острова”.

Приглушений і матовий відбиток від дерев’яних поверхонь – все в будинку пов’язане з світлом і його численними фігурами. Дизайн є гнучким, ненав’язливим та позачасовим.

Джерело: http://interiorzine.com

Схожі статті

Створення суцільного вигляду з дубовим покриттям

Вибираючи варіанти домашнього декору, одним з найпоширеніших питань, які ми задаємо собі, полягає в тому, чи речі "йдуть" в тон....
Детальніше

З чого почати переїзд до нового дому

Переїзд в новий будинок - це хвилююче, нервове, щасливе та виснажливе тренування. Дуже багато фізичної праці йде на упаковку, прибирання,...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *