Будинок в пастельних відтінках від сутдії Tribe

Сонячний і свіжий, вишукано елегантний і привабливий, з легким декором та органічною присутністю використовуваних матеріалів інтер’єру – це новий сучасний будинок, створений архітекторами Tribe Studio Architects – розташований в традиційно консервативному районі Бухти Палаців.

Інтер’єр складається з легкої, яскравої та уніфікованої простоти, але з суворою геометрією, яка концептуально з’єднує контрастні інтер’єри з чіткою вирівняною темрявою прямокутного фасаду. Вкладені між крихітними вікторіанськими дачами, добудови для будинку зберігають невеликі пропорції, хоча і забезпечують просторі і відкриті інтер’єри.

Світлий та свіжий колірний смак забезпечує додаткове освітлення у сонячних приміщеннях з чіткою білою основою, пом’якшеною як троянди, підкресленою гладкими пастельними акцентами, створює атмосферу радості та спокою. Цікавим у дизайні будинку є спосіб декору  на основі гри природного сонячного світла по всій відбиваючій поверхні і кольорові відтінки, через багато архітектурних отворів, світлових ліхтарів та великих вікон і навіть через меблі та фінішний акцент – блискучий відбиток від Мармурового кухонного “острова”.

Приглушений і матовий відбиток від дерев’яних поверхонь – все в будинку пов’язане з світлом і його численними фігурами. Дизайн є гнучким, ненав’язливим та позачасовим.

Джерело: http://interiorzine.com

Схожі статті

Тенденції підлоги 2017-2018 року

Створіть свій будинок: тренди підлогового покриття 2018 року Висока та красива блондинка. Ми не маємо на увазі міс краси 2018...
Детальніше

Ідеї різдв’яного декору

Різдвяні ідеї, які допоможуть вам підготуватися до свят. Ми любимо свята і прикрашаємо наші будинки - це одна з улюблених...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − three =