5 причин, чому Вініловий Ламінат ідеально підходить для кухні

Кухня часто є серцем будинку, і тому підлога повинна переносити щоденний знос, зберігаючи при цьому красивий вигляд. Нижче ви можете побачити п’ять основних причин, чому Вініловий Ламінат ідеально підходить для будь-якої кухні.

  1. Витривалість.  Зносостійкий шар AC5, який захищає конструкцію підлоги від зносу; ідеально підходить для всіх тих, хто жваво човгає ногами на кухню.
  2. Реалістичний дизайн. Натхненний природою і розроблений для життя. Відтінки вінілового ламінату “Еверест” та його легка укладка пристосовані для використання на кухні, і кожна планка має прекрасну реалістичну текстуру, яка є стильною і дуже практичною. Ви також маєте можливість створити справді унікальну підлогу, використовуючи наші елементи.
  3. Ковзання. Кухні мають додаткові проблеми розливів. Слизькі від води плити – небезпечна річ. Ламінат має рейтинг стійкості до ковзання R10.
  4. Легке технічне обслуговування. У будь-якій кухні легкість обслуговування є важливим фактором при виборі підлогових покриттів. Ви можете легко доглянути за дизайнерською поверхнею – все, що для цього потрібно, – це швидке протирання шваброю з водою.
  5. Водонепроникність. Дизайн на підлозі абсолютно водонепроникний, і на відміну від справжнього дерева або звичайної ламінованої підлоги, він не розбухає, не смикається і не тріскає від вологи, що робить його ідеальним для кухні, ванних кімнат та будь-якої іншої кімнати в будинку.
    Почніть експериментувати з Ewerest і подивіться, як виглядатиме ваша кухня.

Схожі статті

5 речей, які слід враховувати при покупці ламінату

Якщо ви розглядаєте ламіновану підлогу для вашого будинку, перед покупкою зверніть увагу на декілька речей. Не всі ламінати створюються однаково....
Детальніше

Вологостійка та водонепроникна ламінована підлога

Не забувайте про ламіновану підлогу, розглядаючи, який тип підлоги можна встановити у вашому домі. Ламінат має значні переваги, що включає...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seven + 1 =