5 причин, чому Вініловий Ламінат ідеально підходить для кухні

Кухня часто є серцем будинку, і тому підлога повинна переносити щоденний знос, зберігаючи при цьому красивий вигляд. Нижче ви можете побачити п’ять основних причин, чому Вініловий Ламінат ідеально підходить для будь-якої кухні.

  1. Витривалість.  Зносостійкий шар AC5, який захищає конструкцію підлоги від зносу; ідеально підходить для всіх тих, хто жваво човгає ногами на кухню.
  2. Реалістичний дизайн. Натхненний природою і розроблений для життя. Відтінки вінілового ламінату “Еверест” та його легка укладка пристосовані для використання на кухні, і кожна планка має прекрасну реалістичну текстуру, яка є стильною і дуже практичною. Ви також маєте можливість створити справді унікальну підлогу, використовуючи наші елементи.
  3. Ковзання. Кухні мають додаткові проблеми розливів. Слизькі від води плити – небезпечна річ. Ламінат має рейтинг стійкості до ковзання R10.
  4. Легке технічне обслуговування. У будь-якій кухні легкість обслуговування є важливим фактором при виборі підлогових покриттів. Ви можете легко доглянути за дизайнерською поверхнею – все, що для цього потрібно, – це швидке протирання шваброю з водою.
  5. Водонепроникність. Дизайн на підлозі абсолютно водонепроникний, і на відміну від справжнього дерева або звичайної ламінованої підлоги, він не розбухає, не смикається і не тріскає від вологи, що робить його ідеальним для кухні, ванних кімнат та будь-якої іншої кімнати в будинку.
    Почніть експериментувати з Ewerest і подивіться, як виглядатиме ваша кухня.

Схожі статті

Дизайн ванної кімнати з вініловим ламінатом

Дизайн вашої ванної кімнати може виглядати розкішніше разом з вініловим ламінатом. Причин для цього декілька. На відміну від інших підлогових...
Детальніше

Ідеї різдв’яного декору

Різдвяні ідеї, які допоможуть вам підготуватися до свят. Ми любимо свята і прикрашаємо наші будинки - це одна з улюблених...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *