5 причин, чому Вініловий Ламінат ідеально підходить для кухні

Кухня часто є серцем будинку, і тому підлога повинна переносити щоденний знос, зберігаючи при цьому красивий вигляд. Нижче ви можете побачити п’ять основних причин, чому Вініловий Ламінат ідеально підходить для будь-якої кухні.

  1. Витривалість.  Зносостійкий шар AC5, який захищає конструкцію підлоги від зносу; ідеально підходить для всіх тих, хто жваво човгає ногами на кухню.
  2. Реалістичний дизайн. Натхненний природою і розроблений для життя. Відтінки вінілового ламінату “Еверест” та його легка укладка пристосовані для використання на кухні, і кожна планка має прекрасну реалістичну текстуру, яка є стильною і дуже практичною. Ви також маєте можливість створити справді унікальну підлогу, використовуючи наші елементи.
  3. Ковзання. Кухні мають додаткові проблеми розливів. Слизькі від води плити – небезпечна річ. Ламінат має рейтинг стійкості до ковзання R10.
  4. Легке технічне обслуговування. У будь-якій кухні легкість обслуговування є важливим фактором при виборі підлогових покриттів. Ви можете легко доглянути за дизайнерською поверхнею – все, що для цього потрібно, – це швидке протирання шваброю з водою.
  5. Водонепроникність. Дизайн на підлозі абсолютно водонепроникний, і на відміну від справжнього дерева або звичайної ламінованої підлоги, він не розбухає, не смикається і не тріскає від вологи, що робить його ідеальним для кухні, ванних кімнат та будь-якої іншої кімнати в будинку.
    Почніть експериментувати з Ewerest і подивіться, як виглядатиме ваша кухня.

Схожі статті

Один відтінок підлоги у різних кімнатах

Встановлення підлогового покриття одного кольору у вашому домі візуально розширює ваш простір, створюючи чистий і гладкий зовнішній вигляд. Уявіть свою...
Детальніше

Урбаністичний стиль в інтер’єрі

Від стильних апартаментів до просторих міських будинків, індустріально-міський погляд є популярним вибором. Використовуючи суміш текстур та зосереджуючись на природній обробці,...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five − five =