Як класти ламінат

Коли ви встановлюєте ламінат, є дві найбільш важливі речі, які потрібно визначити. Це те місце, де ви вирішили почати укладання перших дощок і які інструменти ви використовуєте для різання ламінованого покриття.

Кладка першого ряду

Є дві речі, які ми зазвичай розглядаємо, перш ніж приступити до установки першого ряду — яка стіна пряма, і де найскладніша область? Де є звуження і в якому напрямку? В ідеальному випадку, у звичайній квадратній кімнаті починають укладати підлогу на найдовшу, пряму стіну, якщо вона паралельна напрямку укладання. В окремих випадках слід почати класти ламінат в найскладнішій частині кімнати. Це може бути область з чотирма дверними отворами, якими набагато швидше і простіше управляти на початку установки, коли у вас ще є простір для маневрів (ковзати по підлозі назад і вперед). Основні інструменти для ламінату:

 • Пил-маска;
 • Рулетка;
 • Перманентний фломастер тонкоконечний;
 • Шнек або плоскі дерев’яні свердла;
 • Набір інструментів “Ламінат”.
  Цей готовий набір для ламінату, як правило, складається з таких інструментів:
  1) Спеціальні клини;
  2)Брусок підбивочний;
  3)Скоба металева.

Ці інструменти використовуються практично завжди. Як тільки вони у вас всі разом, ви готові приступити до укладання підлоги з ламінату.

Як класти ламінат для підлоги крок за кроком

Крок 1: Підготуйте підлогу

Перш ніж ви зможете класти ламінат, вам необхідно акліматизувати дошки, залишивши їх в кімнаті, де ви збираєтесь їх класти, принаймі на 48 годин.

Крок 2: Підготуйте кімнату

Коли встановлюєте настил ламінату, бетонна підлога повинна бути рівною. У гіршому випадку може знадобитися латексін або інша компенсаційна речовина, щоб підлога була досить плоскою. Водонепроникна мембрана повинна бути покладена до того, як ви зможете встановити перший шар ламінату. Пісок або щось інше на підлозі подряпає ламінат. Використовуйте картонну упаковку, щоб покрити і захистити вже готову частину підлоги, потім поміняйте місцями і зробіть те ж для другої половини.

Крок 3: Підготуйте підкладки

Якщо ви не укладаєте одинаковий ламінований настил між двома або більше кімнатами, вам потрібно пропрацювати в кожному дверному отворі, де підлога закінчиться, і будуть пороги. Ламінат має бути встановлений так, щоб він знаходився під центром дверей, коли вони закриті. Виріжте його по довжині, щоб він щільно прилягав. Граничне значення буде вказувати внизу, де зупинитися на підлозі. Передайте цю лінію на дверну раму, потім дістаньте частину підкладки і дошку підлоги. Покладіть дошку догори дном і помістіть її на підкладку проти архітрава. Використовуючи тонку ручну ножівку, обріжте нижню частину архітрава і вирівняйте, щоб підлога могла акуратно ковзати під ним і до лінії.

Крок 4: Виберіть напрямок для установки

Ламінат слід укладати в тому ж напрямку, в якому світло світить в кімнату, або якщо навколо довгої стіни є вікна.

Крок 5: Підкладка

Візьміть підкладку (підложку), вона буде або в рулоні, або це квадратні плитки. Якщо це квадратні плитки, досить кілька штук, щоб отримати кілька перших шпальт, і укласти підкладку в протилежному напрямку, до якого йтимуть дошки підлоги. Якщо у вас є підкладка-рулон, вона повинна бути закладена в протилежному напрямку до підлоги.

Крок 6: Початок укладання

Кладка зліва направо. Використовуйте 8-10 мм розпірки від стіни, щоб залишити розширювальний зазор по всьому периметру.

Крок 7: Одне клацання і дошки разом

Щодо першої дошки на підлозі, наступну треба кріпити під кутом приблизно в 30 °. Коли ви її штовхаєте, вона повинна ковзати в паз. Кожен тип підлогового покриття відрізняється, але як тільки ви знайдете правильний кут, справа піде набагато швидше. Після того, як підлога викладена, ви можете вирізати і закріпити плінтуса по кімнаті.

Ви також можете обрати близький Вашому серцю ламінат на сайті Homwest.

Схожі статті

Тенденції підлоги 2017-2018 року

Створіть свій будинок: тренди підлогового покриття 2018 року Висока та красива блондинка. Ми не маємо на увазі міс краси 2018...
Детальніше

Оновлення вашого дому ламінатом

Вибір нової підлоги може бути складним. Є так багато різних типів підлогових покриттів, від килимів до листяних порід, від плитки...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − 8 =