Підлога на кухні. Ідеї 2018

Тримайте вашу кухню в тренді, починаючи з підлоги. Використовуйте цю статтю найгарячіших тенденцій в 2018 році та знайдіть витривалу, стильну підлогу для кухні, яка залишатиметься модною протягом багатьох років.

Кухонна підлога! Так, із знаком оклику. Тому що, чи є щось більш захоплюючим, ніж модернізація вашої кухні?

Вибрати красиву і стильну підлогу, яка до того ж нормально функціонує і витримує знос та розливи, не так просто.

Одне, що безперечно кидається в очі — це деревина. Вона дійсно вражає і зараз практично в кожній сучасній кухні. Або, принаймні, підлога, яка виглядає як дерево. Це класна річ завдяки технологіям 2018-го.  Завдяки сучасним технологіям, практично будь-яка підлога може імітувати реальний вигляд дерева, оминаючи його високу ціну і складний монтаж.

Знаходячись у пошуках в інтернеті, ви побачите сотні чудових кухонь з ідеальними дерев’яними підлогами. Однак, ми впевнені, що ви будете здивовані, дізнавшись, що більшість з них, мабуть, не є справжніми твердими листяними породами.

Дозвольте нагадати вам, що ваша кухонна підлога повинна бути надзвичайно довговічною. Важливо також переконатися, що ваша підлога не чутлива до розливів, води, плям тощо.

Якщо ви можете приготувати обід чи сніданок не насмітивши і не розливши пару крапель, ми вражені! Але ми також скептики. Кухня повинна бути брудною, інакше це буде музей.

У 2018 році ви побачите багато модних кухонь, які також є практичними. На сьогоднішній день так багато варіантів, що вам вже не потрібно вибирати між простою дерев’яною дошкою та плиткою.

Насправді, безкінечні варіанти підлогових покриттів ведуть до ще більш прохолодних і захоплюючих кухонних тем, ніж будь-коли раніше. Очікуйте, щоб побачити безліч стилів, включаючи природний, промисловий, сучасний та багато іншого.

Що говорять інші експерти
Коли мова йде про тенденції та стиль, ми хочемо переконатися, що ви отримуєте об’єктивну думку. Ось погляд на те, що очікують  експерти галузі в 2018 році:

“Я завжди вибираю тенденції , які, на мою думку, матимуть довголіття на ринку. Я бачу, що вініл являє собою новий підхід до підлоги. Нова вінілова дошка реалістично відтворює візуальну красу листяних порід одночасно з незрівнянною міцністю. Вона може бути 100% водонепроникною і витримувати при багато навантажень. Довгі дошки оснащені замками, як і звичайний ламінат. Якщо ви обираєте справжнє дерево, ламінат або вініл — найкраще підійде товщина 8 міліметрів і планка розмірами 20 на 120 сантиметрів. В моді також розміщення планок по діагоналі. Це додасть сміливості до кімнати, це потрібно робити обережно, але в сприятливому просторі цим можна надати характер будь-якій кухні “. — Кортні Грегер.

Тенденції типів кухонних підлог 2018

Ми вже писали, що на кухні переважатиме дерево. Ми також розуміємо, що не кожен хоче і може собі дозволити високий рівень обслуговування кухні. Краще збережіть гроші на кастрюлі, чашки і тарілки. Воно варте того.

У всякому разі, наші прогнози полягають в тому, що в 2018 році, і ми вважаємо, принаймні в наступному десятилітті ви побачите сплеск низькооплачуваних кухонних підлог із дерев’яним виглядом. Просто подивіться, скільки варіантів доступні в ці дні! Це божевілля.

Водонепроникна вінілова кухонна підлога

Гаразд, ми розуміємо, що не повинні вибирати фаворитів, але це так спокусливо! Така підлога виглядає круто.

Протягом кількох останніх років виникли величезні сплески вінілових покриттів. Одним словом, вініл SPC — це розкішні вінілові дошки, які є 100% водонепроникними.

Вінілові дошки SPC зазвичай нагадують висококласну ламіновану підлогу, даючи сучасний, переконливий вид дерева. В принципі, вініл є кращим з усіх типів ламінату для вашої кухні:

  • Міцність;
  • Висококласний, модний вигляд;
  • Низькі витрати;
  • 100% водонепроникний.

Очікуйте, щоб побачити вінілову підлогу SPC, слідкуючи за усіма найгарячішими тенденціями в галузі деревини, у тому числі великі дошки та багато іншого.

Чи буде тенденція на SPC вінілову підлогу для кухні в 2019 році і далі? Так. Багато чого вказує на те, що так.

Вініловий ламінат Everest

Це найбільш швидко зростаюча якість підлоги на ринку, особливо в кухні, ванних кімнатах та інших схильних до води ділянках. Зовнішній вигляд стане все більш переконливим, і, врешті-решт, люди визнають сучасний вініл як фантастичну дерев’яну альтернативу і забудуть вінілову підлогу з 1970-х років.

Плитка для кухні

Нам здається, що плитку теж називають тенденцією, оскільки підлога з плитки вже протягом багатьох років була основною для кухонної підлоги. Плитка відома тим, що вона міцна та проста у чищенні, ідеально підходить для кухні.

Але, з хвилею дерев’яної кухонної підлоги, чи є плитка виходом?

Все можливо! Плитка як і раніше модна на кухні. Тим не менш, плитка дійсно розвивалася протягом останніх 5-10 років.

З поточними тенденціями підлоги, ми багато говоримо про технології. Ви бачите, що технологія дала нам можливість досягти практично будь-якого вигляду з будь-яким типом підлогових покриттів.

Дерев’яний вигляд плитки для кухні – це нова тенденція. Виробники плитки постійно дотримуються тенденцій сучасної деревини та каменю. Це означає, що ви можете мати гладку, поточну кухню вашої мрії з хорошим натуральним покриттям.

Чи буде плитка в тренді для кухні в 2019 році і далі? Абсолютно! Ми передбачаємо, що плитка ніколи не вийде з кухні як стиль.

Ми просто рекомендуємо дотримуватися поточних тенденцій в галузі деревини та каменю, щоб отримати вигляд плитки, який залишиться актуальним весь час життя вашої підлоги.

Ламінат як підлога для кухні

Ламінат був оригінальною кухонною підлогою як альтернатива дерева. Фактично, до того, як дійсно набрав популярності ламінат, ви не бачили багато кухонь з “дерев’яною” підлогою.

До того кухонна підлога часто була плиткою, старовинним вінілом або лінолеумом. З винаходом недорогого варіанту у вигляді дерева, пріоритети дійсно змінилися.

Насправді, якщо ви запитаєте нас, ми б сказали, що ламінована підлога відповідає за більшість поточних тенденцій кухонних підлог в кімнатах.

Оскільки технологія поліпшується, то й ламінат не стоїть на місці. Ви побачите ще більш переконливий вид дерева і всі поточні тенденції деревини, включаючи вигляд ручної роботи та навіть високі кольорові варіації.

Ламінат Lofor L6

Чи буде тенденція звичайного ламінату в якості підлоги для кухні в 2019 році і далі? Ну … ні. Принаймні, ми так не думаємо.

Продовж наступних кількох років ми вважаємо, що домовласники продовжуватимуть використовувати тільки вінілову ламіновану підлогу на своїх кухнях. Їх погляд на дерево буде абсолютно водонепроникним. І ми прогнозуємо, що використання ламінату, в основі якого плита МДФ, для досягнення вигляду дерева зменшиться, особливо в кухні.

Річ у тім, що зараз так багато довговічних, водостійких варіантів, що в звичайному ламінаті просто не має більше сенсу.

Цей порівняно новий варіант підлоги, найімовірніше, буде підлогою на кухні та в будинку продовж найближчого десятиліття.

Інженерна дерев’яна підлога для кухні

Дотримуючись тенденцій підлоги з деревини, інженерна деревина є відносно новим рішенням. На рахунок довговічності — це єдиний варіант (окрім твердої деревини, очевидно), зроблений зі справжнього дерева.

Інженерна деревина має тонкий шпон верхнього шару з твердої деревини; однак база, що залишилася, складається з фанери або ДВП з високою щільністю.

Якщо вам потрібна справжня деревина на вашій кухні, це шлях до її отримання. Вона менш вибаглива, ніж тверді листяні породи, і краще підходить для того, щоб відповідати вимогам самого популярного приміщення у вашому домі.

Інженерна деревина є надзвичайно довговічною і пропонує вигляд практично кожного тренда деревини. Не потребує додаткової обробки, інженерна деревина готова вже в коробці, і часто, її дуже просто встановити самостійно.

Чи буде інженерна підлога тенденцією в 2019 році і далі?

Ми думаємо, що так. Це єдиний варіант, наближений до дерева не тільки декором, а й структурою. А люди люблять справжні матеріали.

Це виглядає дорого, але це не так. Ми вважаємо, що інженерна дерев’яна підлога займе своє місце на кухні.

Бамбукова кухонна підлога

Не секрет, що підлога для кухні повинна бути міцною. Бамбук є найбільш міцним варіантом підлоги на ринку. Саме тому багато домовласників використовують бамбукову підлогу в кухні.

Бамбук легко відновлюється і виготовляється, що робить його одним з найбільш екологічно чистих варіантів підлоги.

Але почекайте! Ось одна річ, чому, в принципі, не потрібно робити цього.

Бамбук може бути найбільш міцним покриттям, але він також найбільш чутливий до температури та вологості. Гарячі страви. Багато рідини. Кубики льоду… Якщо ви запитаєте нас, це тенденція, яка повинна піти.

Чи буде бамбук підлогою на кухні в 2019 році і далі?
Ну, ви вже знаєте нашу думку. Не варто. І чесно кажучи, ми думаємо, що не буде. Це просто занадто високий рівень обслуговування для кухні. Ви ж хочете, наприклад, абсолютно низький рівень обслуговування кухонної підлоги. Інше діло – стіни з бамбуку.

Пробка як підлога в кухні

В багатьох великих родинах коли готується обід, цей процес швидко перетворюється на 2 години виробництва. Наступна річ — вечеря, яка, як ви знаєте, відбудеться о 8 годині вечора, вона також готується годинами, а ногам боляче!

Стояти годинами на твердій поверхні кухні — це найгірше. Це важлива причина, адже пробка стає все більш популярною, оскільки люди шукають зручні ідеї для підлоги. Це еластичний та відомий як найбільш зручний підлоговий варіант.

Крім того, пробкова підлога екологічно чиста — це ще одна ідея гарячої підлоги в 2018-му! Екологія значно зросла в останні роки і вона буде продовжувати зростати, в тому числі і пробка.

Корок не зовсім виглядає як дерев’яна дошка. Вона, однак, має свій унікальний вигляд, що жодній іншій підлозі не вдалося відтворити.

Чи буде пробка кухонні підлоги тенденція останні в 2019 році і далі? Якщо ви запитаєте нас, вигляд пробки не для всіх. Крім того, ми просто не думаємо, що це найкращий вибір для вашої кухні. Пробка дуже чутлива до вм’ятин і подряпин. Це вимагає м’якого дотику та багато обережності.

Ми не думаємо, що пробка в кухні буде найкращим варіантом.

У 2017 р. кольори були наближеними до крайності. Дуже темний, надлегкий світлий і в тому ж дусі. За винятком сірого кольору. Сірий — особливий вид.

Переходячи до 2018 року, ці крайнощі все ще залишаються сильними. І з ними контраст є більш популярним, ніж будь-коли раніше. Білі поверхні з вітінком еспресо. Або навпаки. Але ви також побачите деякі теплі, середні тони.

Ось найкращі кольори підлоги, щоб у 2018 році у вас була модна кухня.

Продовж багатьох років світла підлога розглядалася як застаріла або недорога. Це вже не так. Далеко не так!

Оскільки більша кількість домовласників хочуть світла і легкості в будинках, ви побачите величезне відродження світлого дерева. Підлога-блондинка, зокрема, може дати вам відчуття невагомості та волі.

З білосніжною деревиною ваші декоративні можливості не мають меж. Ви можете піти на розкішний, сучасний дизайн або природну, домашню атмосферу.

Відкритий, легкий, повітряний вигляд особливо популярний у сучасних кухнях. Домовласники зараз віддаляються від більш різкого, промислового стилю та тенденцій до оновленого стилю природи. Легка біла підлога ідеально підходить для цього!

На відміну від темно-коричневих, світлі поверхні роблять вашу кухню більшою і відкритою, особливо якщо ви використовуєте великі дошки. Але ми підійдемо до цього пізніше.

Ламінат Premium Vintage Roman

Чи буде тенденція в стилі білосніжної кухні в 2019 році і далі? Якщо ви запитаєте нас, ми вважаємо, що це стане класичним трендом, перш ніж ви навіть зможете подумати про переключення на щось нове. Якщо вам подобається, підіть на це! Світлий стане хітом.

Медові відтінки не досить легкі, щоб надати вам багато переваг світлих видів, завдяки чому ваша кухня виглядає більшою та відкритою. Але ви також отримуєте таке приємне, багате тепло, яке походить з трохи темного тону.

Теплі тони будуть популярні на ринку підлоги в 2018 році, і, якщо ви йдете теплим маршрутом, ми рекомендуємо медове дерево. Відверто кажучи, тенденції часто рухаються вперед і назад між теплими та прохолодними тонами. Однак медова деревина — це не просто тенденція, це класичний колір.

Чи буде тенденція до появи медово-кухонних підлог у 2019 році і далі? Ми думаємо, що цей теплий, затишний тон, безумовно, буде одним з улюблених дуже довго. Насправді, в той час, як інші тенденції можуть час від часу втрачати популярність, ми вважаємо, що медове дерево виглядатиме класично і актуально продовж десятиліть.

Тенденції текстури підлоги для кухні 2018

У 2018 році текстура буде більш поширеною, ніж будь-коли раніше. На додаток до вигляду деревини, ви також побачите більше об’ємних покриттів на кухні.

Буде висока різниця! Не тільки в кольорах, але і для текстур. У 2018 році ви побачите все більше і більше кухонних поверхонь, де дві дошки не виглядають однаково, особливо на дотик.

Кожен варіант текстурованної підлоги поставляється з його власним неповторним стилем. Текстуровані  дошки повинні бути однаково розкішними, і кожна з них має свою унікальність.

Втілені скребки на верхньому декорованому шарі роблять кожну окрему дошку немов ручної роботи та унікальною.
Один із стилів демонструє витончені, навмисні подряпини, які відтворюють зовнішній вигляд деревини на поверхні. Ці “недоліки” більш гладкі та більш послідовні, ніж справжні.


Це виглядає так, ніби їм вже не один рік і вони  трішки зносились. Ви можете розраховувати на подряпини, черв’ячні лунки та інше, що надає цій підлозі старовинного вигляду. Це один з наших улюбленців! Рукокрилий вигляд виглядає позачасом і дорого.

Схожі статті

Як виробляється ламінат?

Ламінат – це багатошаровий композитний продукт, який спочатку розроблявся як менш дорога альтернатива листяних порід. Ось розбивка шарів, які складають...
Детальніше

Створення суцільного вигляду з дубовим покриттям

Вибираючи варіанти домашнього декору, одним з найпоширеніших питань, які ми задаємо собі, полягає в тому, чи речі "йдуть" в тон....
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 1 =