Ламінат 2018. Нові тенденції та ідеї дизайну

Не робіть застарілий вибір, коли ви оновлюєте свою підлогу — використовуйте ці тенденції для ламінату в 2018 році, щоб вибрати щось якісне та стильне, що залишатиметься в тренді впродовж всього життя вашої підлоги.

Чи чули ви щось нове про ламінат останнім часом? Чули про вінілові та дерев’яні плитки? Та чи залишилось місце для ламінованої підлоги у списку цьогорічних тенденцій?

Абсолютно!

Ламінована підлога зберегла свій статус як альтернативний варіант для використання в житловому секторі. Надзвичайно вдосконалені технології настилу, що дозволяють ламінату імітувати тверді листяні породи ще більш реалістично. Ламінатний бізнес широко крокує світом.

Фактично фахівці з нерухомості називають ламінат одним з найкращих варіантів збільшення вартості будинку, випереджаючи тверді листяні породи, камінь та плитку. Ламінат пропонує домовласникам доступний спосіб досягти мети вигляду справжнього дерева.

У 80-х роках, коли ламінат тільки набував популярності, він виглядав дешево і нереалістично.

Час змінився.

Ламінована підлога сильніше, ніж коли-небудь, набуває винятково реалістичного вигляду, імітуючи поточні тенденції підлоги з твердих листяних порід. І не тільки традиційні листяні породи. Технології дозволяють навіть повторювати ручну скраплену та регенеровану деревину у доступній та легкій в догляді ламінованій підлозі.

Давайте подивимося, що ви можете очікувати побачити в 2018 році.

Що говорять інші експерти

“Ламінована підлога сьогодні є одним з найбільш популярних підлогових покриттів. Її реалістичні візуальні ефекти, що імітують традиційні, екзотичні, регенеровані та марочні ліси, а також плитку та натуральний камінь, дозволяють споживачам отримати більше. Тепер, використовуючи найсучасніші технології, в умовах наближеного до нуля опору, а також “анти-цвіль”, дозволяють ламінату бути підлогою в будь-якому приміщенні від котеджів до палацових маєтків.
Ми бачимо, як ця тенденція продовжується до відновлених і вивітрюваних поглядів, змішаних з більш сучасними або промисловими стінами та декоративними аксесуарами”. — Марго Лоустуст, Fabulous Floors

“Ламінована підлога продовжує поліпшуватися як у виконанні, так і у зовнішності, і я думаю, що ми побачимо все більше власників житла, які надають перевагу ламінату над іншими варіантами підлоги. Найпопулярніші стилі ламінованих підлогових дощок продовжать імітувати листяні породи, з більш світлими кольорами, ширшими дошками, а розмір у поясі стає все більш популярним. Оскільки процес створення ламінованої підлоги стає ще більш обтічним, я думаю, ми почнемо спостерігати падіння цін за квадратний метр, і це не впливатиме жодним чином на якість, що тільки призведе до ще більшого збільшення популярності “. — Сінді Вайншток, леді” Підлоги “

Як виглядатиме ламінована підлога в 2018?

Ламінована підлога росте в своїх можливостях відтворення реального вигляду дерева. Раніше ви могли отримати тільки гладкий, не дуже правдоподібний зовнішній вигляд дерев’яної дошки.

Тепер ви знайдете ламіновану підлогу, доступну в стилях, які в точності до найдрібніших деталей імітують природну деревину. І, швидше за все, ви навіть не знатимете, що це — ламінат.

Оновлений ламінований вигляд деревини

Унікальний та реалістичний, з кожною дошкою розповідаючи історію, це не дивно, що виробники ламінованої підлоги копіюють природній вигляд деревини.

Ламінований матеріал пропонує цікаве та економічно вигідне рішення для стильних власників середнього класу, які не можуть (або просто не хочуть) прикладати руку або ногу до твердих порід деревини.

Ми не передбачаємо тривалість моди на деревину, яка триває надто довго. Але ми передбачаємо, що коли ця тенденція зникне, повільно помре і “дерев’яний” ламінат.

Вінтажний дерев’яний вигляд ламінату

Подібно до вивітреного дерева, цей ламінат виглядає так само оригінально та має свій характер.

Тепер ви можете одержати той же вивітрюваний і “старий” вигляд, доступний у традиційних твердих листяних породах:

Як ця тенденція збережеться? Ми віримо, що завжди буде ринок для цього типу підлогових покриттів. Це не те, що кожен домовласник буде любити, але ми передбачаємо, що це буде актуальним протягом наступних 20 років.

Ламінат з 3D тисненням у вигляді деревини

Ви помічаєте тенденцію?

Це те, що люди хочуть у своєму домі в 2018 році.

Текстура 3D робить кожну дерев’яну дошку ніби ручної роботи і однією з найнатуральніших. У минулому ламінована підлога просто виглядала як дерево, але тепер вона ще й видавлюється, щоб бути справжнім деревом. Ці неймовірні дошки дали реалістичний декор разом з тактильним дотиком, щоб мати можливість повністю конкурувати з твердими листяними породами як у вигляді, так і в текстурі.

У фініші ви отримуєте готову, класичну та одночасно рідкісну підлогу. Такий вигляд часто дуже дорогий в твердих листяних породах, але помітно дешевший у випадку з ламінатом.

Цей унікальний, індивідуальний, ручний вигляд абсолютно стійкий до випробувань часом. Це виглядає дорого, а люди люблять дорогі речі.

Екзотичний ламінат

Ламінат підіймає естетику на наступний рівень і дійсно відповідає всім типам вподобань, які на даний момент пропонує ринок.

Екзотика є однією з нових, найбільш відомих тенденцій цього року, і ламінату вдалося відтворити цей вигляд, вдовільнивши багатьох фахівців з дизайну. Замість того, щоб ламати голову над імітацією дорогої екзотичної твердої листяної породи з країн усього світу, домовласники зараз схильні купувати унікальність та новинки, які забезпечать ексклюзивність домашньому інтер’єру:

Ця тенденція є надзвичайно конкретною. Вона може зустрічатись в стилізованих будинках, але не очікуйте, що це буде широко продаватися. Нагадаємо, що ці вигляди, швидше за все, більш особисті, і вони будуть подобатися кожному по-різному.

Ламінат для підлоги в двоколірній тенденції

Ламінат виглядає в цьому році ще й двоколірно, він має тенденцію до росту вподобань. Подивіться на нового фаворита 2018-го:

Ці варіанти підлоги м’які та природні. І вони популярні на даний момент.

Білий ламінат

Білий ламінат дає простір і чистоту. Сучасний, модний і прохолодний. Ця тенденція постійно розширює свої межі.

Будемо чесно говорити про білу підлогу. На білому видно все. Бруд, пил, подряпини. Але одночасно світлий, яскравий зовнішній вигляд змусить ваш будинок виглядати більшим і відкритим, білий – це бажаний колір, але не для всіх.

 

Сірий ламінат

Сіра підлога – універсальна, і підлога з ламінату не є винятком. Ви можете побачити сіру підлогу в поєднанні з найрізноманітнішими кольорами стін.

Сірий ламінат, як бачимо, готовий служити та не виходити з моди десятиліттями. Якщо він вам подобається, можете спокійно купляти його найближчим часом.

Темна підлога

Незважаючи на те, що ця темна підлога прекрасна, вона може схиляти до того, що ваша кімната виглядатиме невеликою, і буде замітно бруд / пил. Коли світлі кольори прикрашають вашу кімнату і відразу ж роблять простір більшим, темні кольори, як правило, роблять зворотне.

І все таки, темна підлога має своїх палких шанувальників.

Люди стають ультра творчими, коли мова йде про макет їх підлоги.  Давайте подивимося, що ще зараз гаряче.

Ламіновані планки з узором “Ялинка” типу паркету:

Гаразд, ви, мабуть, цікавитесь питанням: «Що це таке?», Або «чи це ламінат?». Ну… – це прохолодний візерунок, який виглядає як паркет, але це не паркет. Це ламінована підлога з широкою планкою:

Дошки укладаються як і в звичайному ламінаті, але зовнішній 3D шар дає ефект паркетних матеріалів.

Це не може бути тенденцією для всіх. Однак велика вітальня виглядатиме абсолютно приголомшливо.

Якщо ви збираєтеся йти з шляхом королівських палаців, ми настійно рекомендуємо даний тип. Незважаючи на те, що ця тенденція навряд чи триватиме завжди, вона дійсно виглядає красиво сьогодні. Якщо ви з часом збираєтесь продавати свій будинок, це може бути відмінним вибором для росту його ціни!

Діагональна поверхня ламінату

Домовласники змінюють ситуацію, поклавши ламіновані планки під кутом, а не прямо. Це дає вашій підлозі унікальний, дорогий вигляд.

Це коштує дорожче в матеріалах (і часто в установці), але результат цього вартий.

Чи може це бути тенденцією? Не часто, але так.

Широка планка ламінованих поверхонь

Не секрет, що більші дошки збільшують вашу кімнату. Ці великі дошки виглядають сучасно, елегантно і дорого в будь-якій кімнаті будинку.

Фактично, виробники лише тягнуться до ще більших, ширших дощок, коли ми переходимо до 2018 року. Проте, це розширення може тривати довго і, врешті-решт, стане як ті “мобільні телефони”, які фактично мають розмір таблетки.

Тому вам не потрібно бігати за дошками величиною з людське тіло.

Як ми вже згадували, практично всі виробники тягнуться до тенденції більш широких і довших дощок. Ця тенденція незабаром стане класичною основою і, ймовірно, триватиме певний період часу.

Змішана ширина ламінату

Наші очі люблять деталі несподівані. Ось чому не дивно, що ламінована підлога змішаної ширини користується попитом.

Мішана ламінована підлога ( що не дивно) поєднує кілька дощок різної ширини, щоб зробити цікаве покриття для підлоги. Це може бути зроблено в шаблоні або випадково для більшої різноманітності.

Що стосується довголіття, то ми прогнозуємо, що ця тенденція зберігатиметься протягом деякого часу, але навряд чи вона стане основою для підлоги.

Як бачите, зараз у ламінатній промисловості багато що відбувається. Існує безліч різних унікальних варіантів ламінату, які, найімовірніше, триватимуть довгі роки, що означає, що ваші можливості безмежні.

Якщо ви хочете щось гаряче, що довго матиме привабливий вигляд, ми радимо зайнятися дерев’яним ламінованим витвором у великих широких дошках.

Схожі статті

Ламінат та дизайн інтер’єру Вашого будинку

Ламінат вже давно популярний скрізь в будинках. Люди люблять цю підлогу з багатьох причин. Їм подобається, що вона недорога у...
Детальніше

Як купити ламінат і не прорахуватись в кількості

Коли вже обрано клас та колір ламінату, тоді виникає питання - скільки купити матеріалу, щоб вистачило, але й зайвого не залишалось. Бо коли не вистачить, не завжди є можливість...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen + eleven =