Бамбукові шпалери – затишний інтер’єр

Кожна людина бажає, щоб її домівка виглядала якнайкраще. Якщо ви ще не в курсі, цікава сучасна тенденція та ідея – бамбукові шпалери. Мало кому відомо, що бамбук вкрай примхливо «діє» на інтер’єр. Необхідно тонко підбирати відповідні шпалери для особливого дизайну приміщення, і тоді це спрацює з величезною віддачею. І часто самостійно, без підтримки професіоналів, обрати необхідний відтінок та візерунок буває важко.

Чому бамбук?

Він природній та екологічно чистий.
Дизайну стіни із бамбуковим оформленням бажає людина, яка цінить екологічну чистоту. На жаль, не в кожен інтер’єр обої чи рулети з бамбуку впишуться стовідсотково. У приміщенні, оформленому в класичному стилі, вони неприйнятні. Їх оптимально використати при облаштуванні кімнати в східний або етнічний стиль.
Якщо ви бажаєте прикрасити інтер’єр шпалерами з бамбука, ретельно розгляньте всі можливі варіанти.

Якщо ви вважаєте, що вам не вистачає досвіду, будь ласка, зверніться до дизайнера.

Використовувати частково або повністю?
Бамбукові шпалери в інтер’єрі можуть бути використані в якості основного елемента, але можна вставити їх тільки на частину стіни (як декоративна прикраса). Ці методи мають свої плюси і мінуси . Повне оздоблення бамбуком при неправильному підході може призвести до надто простого “сільського” вигляду, в той час, як точно підібраний елемент бамбуку на частині стіни додасть шарму і комфорту.

Де використовують бамбук?
Такі шпалери актуальні в будь-якій кімнаті. Як приклад, бамбук в інтер’єрі кухні прекрасно поєднується з плиткою, білими стінами.

Ви можете вбити бамбукову тему у ванній кімнаті, додаючи її до стіни і підлоги.

В інтер’єрі спальні бамбук створює атмосферу безпеки, комфорт. Тоді здається, що не заважатиме будь-яка турбота.

Шпалери з бамбука добре поєднуються з шкірою. Поставте їх по всіх стінах у кімнаті з набором шкіряних диванів – і ви побачите, як ваш інтер’єр став більш солідним. Бамбукові мотиви часто використовуються в дитячих кімнатах.

Іноді бамбук в інтер’єрі може здатися недоречним, якщо не доповнити стіни цікавими деталями. Часто це дуже складно, але такі речі дивовижно змінюють інтер’єр.

Це екологічно чистий матеріал, працювати з яким не так просто – вам потрібно знати багато нюансів їх використання.

Схожі статті

Купити турецький ламінат в Україні – це просто

Прийшла весна, повіяло новими віяннями і ми вирішили розширити асортимент ламінату в Україні. Тепер ми завозимо турецький бренд Camsan. Компанія...
Детальніше

Ламінат 2018. Нові тенденції та ідеї дизайну

Не робіть застарілий вибір, коли ви оновлюєте свою підлогу — використовуйте ці тенденції для ламінату в 2018 році, щоб вибрати...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 5 =