5 речей, які слід враховувати при покупці ламінату

Якщо ви розглядаєте ламіновану підлогу для вашого будинку, перед покупкою зверніть увагу на декілька речей. Не всі ламінати створюються однаково. Низькосортна якість нанесе збиток набагато більший, ніж високоякісний ламінат.

Ось 5 речей, які слід враховувати при покупці ламінату.

По-перше, ознайомтеся з особливостями високоякісної ламінованої підлоги. Серед речей, які слід враховувати при покупці ламінату, якість є найважливішим фактором. Тонкі планки, як правило, низької якості і не будуть тримати навантаження добре, і ви будете незадоволені результатом. Ви дійсно хочете якості? Тоді підійде ламінована підлога товщиною від 8 мм до 12 мм. Чим товстіша дошка, тим вона сильніша і стійка до пошкоджень, а верхній шар — це знос. Він виглядає краще і більш автентичний, коли товщина ламінату більш точно відповідає реальним паркетним дошкам.

Ламінат

По-друге, зважте плюси і мінуси відомих вам постачальників та майстрів з укладки. Не лінуйтесь та перевіряйте ціни, якість і відгуки про сервіс та установку кожної компанії, яку ви розглядаєте. Попросіть довідки у своїх підрядників, які займаються монтажем, і знайте, чого очікувати від їх послуг. Багато інсталяторів очікують, що ви видалите всі меблі з кімнат, перш ніж вони приїдуть, і мало хто з вас самостійно зробить цю роботу.

Третя річ, яку слід враховувати при покупці ламінованої підлоги — це знати, які ділянки ви хочете перекласти. Області, які часто є вологими або паровими, такі як ванні кімнати, не є гарним вибором для укладки звичайного ламінованого покриття. Ламінат повинен бути встановлений на рівних, гладких і повністю сухих поверхнях. Якщо встановити його на кухні, то рекомендується використовувати вініл. Це дозволить вам встановити таку підлогу в умовах середовища з частими розливами води без страху набрякання і псування.

Інша річ, яку слід враховувати — це дизайн кімнати та розташування навколишніх приміщень. Знайдіть варіант підлоги, що підкреслює декор у кімнаті і ви його підсилите. Аналогічним чином, ви повинні врахувати, щоб підлога не викликала надто яскравого переходу від одного приміщення до іншого.

Нарешті, переконайтеся, що на ваш вибір поширюється гарантія, а найняті майстри з досвідом та рекомендаціями. Це дозволить захистити вас від необхідності уникнути неприємностей та подальшої матеріальної тяганини для усунення недоліків. Високоякісні бренди пропонують довгострокові гарантії захисту від дефектів і пошкоджень, таких як зміна забарвлення та вицвітання з часом.

Homwest пропонує якісні колекції ламінату з фантастичною пунктуальністю щодо своїх клієнтів.

Схожі статті

Вологостійка та водонепроникна ламінована підлога

Не забувайте про ламіновану підлогу, розглядаючи, який тип підлоги можна встановити у вашому домі. Ламінат має значні переваги, що включає...
Детальніше

Чому ми вибрали ламінат для нашого будинку

Стаття переведена з блогу designertrapped.com В цій статті дизайнер Tasha ділиться своїми висновками та враженнями після вибору ламінату в якості підлоги...
Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *